reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mialam 6 pęcherzyków jedna blastka wyhodowana rośnie w brzuchu[emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Trochę mnie pocieszylyscie ale martwię się czy nie za późno to wszystko będzie ? Wizytę mam jeszcze w środę A później chyba w piątek punkcja mi wypadnie tak ? Nie jestem pewna na 100% tak któraś z Was tu przypuszczała jak zapytałam:) tylko tak myślę czy wszystko w dobrym czasie ....
 
Trochę mnie pocieszylyscie ale martwię się czy nie za późno to wszystko będzie ? Wizytę mam jeszcze w środę A później chyba w piątek punkcja mi wypadnie tak ? Nie jestem pewna na 100% tak któraś z Was tu przypuszczała jak zapytałam:) tylko tak myślę czy wszystko w dobrym czasie ....
Lekarz ma wszystko obcykane[emoji6] ja badalam estradiol i progesteron i wtedy zdecydowała który dzień punkcja. W poniedziałek badalam i miala zdecydować czy sr czy czw i niestety do czwartku nie moznabylo czekać

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ja jestem w Gyncentrum. Wiem że można tu zapłodnić pół na pół, ale o tym żeby podać też pół na pół to szczerze mówiąc nie pomyślałam :p Tylko co jak by sie jeden przyjął? Robić testy genetyczne :nerd: ciekawe czy by korciło, czy jak by się udało to byłoby już wszystko jedno:)
To jest dobra opcja zeby pocieszyc troche emka bo nigdy nie wiadomo ktory z zarodkow zostal jesli z 2 zostanie jeden :)[/QUOTE]
W którym Gyncentrum się leczysz?
 
Niby tak ale nie powinno być więcej ? Bardzo się martwię:( A ktoś brał mensinorum??? Myślał nad menopurem ale zdecydował o mensinorum...
Ja miałam mensinorm 150 i ovaleap początkowo 100, po 7 dniach zwiększona do 125jm + gonapeptyl przes stymulacja po całej amp a przy stymulacji po pół amp dziennie. Kochana będzie dobrze! A oprócz tych 4 nie było żadnej drobnicy?
 
wow piękne wieści oby tak dalej. Dziewczyny udanych wizyt i podgladania ☺Mam pytanie do tych które miały puregon. Wychodziły wam siniaki? wczoraj był pierwszym zastrzyk i mam siniaka dał mi dawkę 300 i mam póki co rozpisane do 01.09 a leków mam na 10 dni. skomentował moja poprzednia stymulacja że za mała dawkę menopuru tamten lekarz mi rozpisal hmmm
Puregon mi osobiście podawało się najlepiej ale jak źe się wbiłam to nie raz był siniak. Ale tak najgorsze mam po fragminie
 
reklama
Do góry