reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Juz po wizycie[emoji7] nasze szczescie rosnie i ma 1,91cm, serduszko ladnie bije, wszystko jest dobrze. A plamienie nie wiadomo dlaczego bylo, na szczęście tylko raz sie pojawilo.
 

Załączniki

  • IMG-20170827-WA0003.jpg
    IMG-20170827-WA0003.jpg
    50,7 KB · Wyświetleń: 80
reklama
wow piękne wieści oby tak dalej. Dziewczyny udanych wizyt i podgladania [emoji5]Mam pytanie do tych które miały puregon. Wychodziły wam siniaki? wczoraj był pierwszym zastrzyk i mam siniaka dał mi dawkę 300 i mam póki co rozpisane do 01.09 a leków mam na 10 dni. skomentował moja poprzednia stymulacja że za mała dawkę menopuru tamten lekarz mi rozpisal hmmm
Puregon spoko mi się wbijal

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Nie wiem co mam myśleć mój m też się martwi... A jeżeli mam następną wizytę w środę i jeszcze coś urośnie to myślicie że kiedy mogę mieć punkcje ? Tak się martwię:( właśnie stanęliśmy po drodze żeby podać te dwa zastrzyki ... mój m się smieje że mówimy kropki hihi i pociesza mnie i mówi że naprwno jeden z nich to będzie ten nasz upragniony kropek :))))
Ja mialam 6 pęcherzyków jedna blastka wyhodowana rośnie w brzuchu[emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Juz po wizycie[emoji7] nasze szczescie rosnie i ma 1,91cm, serduszko ladnie bije, wszystko jest dobrze. A plamienie nie wiadomo dlaczego bylo, na szczęście tylko raz sie pojawilo.

Slicznie!!![emoji7]
Teraz patrze masz termin co moj mial byc;)))Tylko ze mi zribila psikus i przyszla 14/3/17


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry