reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Liv będzie dobrze.... daj znać.. . Trzymamy kciuki.. trzymaj sie...:)
@Dzoasia w poniedziałek kciuki beda zaciśnięte..... niech maluSzek zostanie z Mamusia...:)
@zylwia ja też rzadko odczuwam jajniki czasem cos zakluje.... czekamy na informacje jutro ile jest pieknych Jajeczek.:).
Pozwolę sobie poprawić - Maluszki :D:D:D
Dziewczyny bólem jajników a raczej jego brakiem się nie przejmujcie - mnie nic ani razu nawet nie zakuło, kompletnie... Czułam się super, śmigałam do pracy na rowerze do samej punkcji a i pracę mam fizyczną ciężką. Lekarz nie chciał wierzyć jak mnie widział :p A rosło ok 15 pęcherzyków, tylko, że były trochę nierówne i finalnie pobrali 9 komórek, z czego 7 było ok i wszystkie 6 zapładnianych się pięknie rozwinęło - u Was też będzie super :D Trzymam kciuki za Wasze jajca :D
 
To mają Marcelina ms 4 pory roku :rolleyes:
Gorąca kawa + sok pomarańczowy z lodem .
2 litry wody z lodem + litr gorącej zupy :)
W zleceniach miałam Zakaz leżenia dużo spacerów i by nie przrgrzewac brzucha ( nie obkrecac się kocsmi;))
Aaaa i od stymulacji 1 awokado dziennie
Tyle z zaleceń z mojej strony .
Powodzenia
przegrzewać brzucha nie będę ale po pierwszym transferze trochę mnie nosiło, nie leżałam, żyłam normalnie jadłam lody itp :p ale nie wiem co wpłynęło na niepowodzenie więc teraz coś zmienię :p tak dla spokoju umysłu :)
 
Gosia
No taką decyzję podjęliśmy. Ja mam amh 16 więc z produkcją nie mam problemu nawet na małych dawkach, tylko bardzo źle znoszę stymulację i zawsze jest hiperka :(
Ale jak będzie można wszystkie to się poświęcę :p i każę trzymać wszystkie do 5 doby.
Póki co dalej jestem na lekach bo beta wciąż rośnie choć coraz żałośniej - ostatni przyrost 25% :(
We wtorek usg i to już będzie koniec mojej ciąży.
Czy wiecie dziewczyny jak dlugo się czeka żeby beta spadła do 0?
[/QUOTE]
Przykro mi ze tak sie stalo :(
Spadek bety jest rzecza indywidualna jednym spada szybko a niektore tak jak przykladem byla tu Pixi_Dixi czekaja bardzo dlugo. Dobrze pamietam ze podchodzisz w Invictie? Jesli tak to tam jest mozliwosc zaplodnienia 50 na 50 a nawet podania 1 zarodka z nasieniem emka i drugiego z nasieniem dawcy. A 3 pelna procedura wszedzie uprawnia do zaplodnienia wszystkich zarodkow tak jest w ustawie.
 
reklama
Nam niestety odmówili choć nasienie też bardzo złe. Myślę że w każdej innej klinice by się zgodzili.
To nie zalezy od kliniki to jest decyzja lekarza bo sa pewne wskazania ktore pozwalaja juz od 1 ivf zaplodnic wszystko ale wiaze sie to z papierologia bo trzeba wypelnic stos papierow zeby wykazac ze bylo to wskazaniem w razie kontroli a nie kazdemu lekarzowi chce sie w to bawic.
 
Do góry