reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam wrazenie ze przez to cale staranie sie o dziecko to zamiast sie do siebie zbliżyć z moim m to chyba sie oddalamy. Ciagle wyniki, lekarze, badania, zastrzyki, bóle plamiena sex w wyznaczonym terminie to juz nie jest tak jak kiedys a moze to długi staż małzenski sorki ze sie tak urzalam ale musialam sie komus wygadać
Nie jestes sama ja mam tak samo... to bardzo boli ze musimy przez to przechodzic ale coz... jedni podrozuja inni lubia siewozic furami a nasz los chyba jest taki ze duzo czytamy hehe to forum i artykuly o ifv :p
 
Mam pytanie odnośnie immunologi moja znajoma robiła badania allo mlr i wyszło jej że ma 0 dodam że była kiedyś w ciąży ale poroniła a lekarz powiedział że wyniki są ok. Ja myślałam że musi być ok 40 ?
 
Kochane, wróciłam z kontroli no i po tym puregonie i menopurze dawki po 150 nie urosło nic więcej :( :( ani jeden dodatkowy pecherzyk!! Jak to wgl możliwe?!
Czyli mam tylko wyhodowane 2 pecherzyki..Nie ma sensu ich nawet mrozić i robić ponownie stymulacji żeby nazbierac jajek...Jeden ma17 a drugi 12. Endometrium piękne 10mm ale co z tego...
Ginek zaproponowała mi inseminacje.... Mój mąż ma problem z plemnikami nie dosc ze mało to jeszcze nie wiążą się z hialuronianem, więc wydawało by się że inseminacja nie ma sensu ale w drugiej strony udało nam się kiedyś naturalnie...
Ehh nie wiem już co robić po tej IUI.
Ginek podejrzewa ze AMH tak drastycznie spadło,że nic już nie rośnie jeżeli chodzi o pęcherzyki...
Anet kochana takie wiesci...:( a ile macie czasu na decyzje? Nie mozesz np jutro podleciec do jakiegos labo i zbadac amh jeszcze raz? Jesli jest faktycznie tak tragicznie to ja bym chyba probowala mrozic albo zapladniac teraz... tak isc na zywiol. A jesli nie jest tak zle to moze zrobcie ta iui, to tylko kilka stowek a jak sie nie uda to zmien klinike, idz tam, gdzie daja wieksze dawki do stymulacji i ruszycie z koksem jeszcze raz!
 
Nie jestes sama ja mam tak samo... to bardzo boli ze musimy przez to przechodzic ale coz... jedni podrozuja inni lubia siewozic furami a nasz los chyba jest taki ze duzo czytamy hehe to forum i artykuly o ifv :p
To bardzo smutne że tyle osób przez to musi przechodzić, Inni mają dzieci chociaż się wcale nie starali a my dosyć że wydajemy kupę kasy to jeszcze się nie udaje :realmad:
 
Anetka a ile Ty masz lat ze takie problemy z AMH? Mnie IUI rozczarowalo, ale jak jest okazja, warto sprobowac! Ja mam ladne AMH a mialam dawke najpierw 300 potem 375 puregonu i 6 pecherzykow. Zaplodnionych prawidlowo 3, dotrwała jedna blastka
no ja w kwietniu skończyłam 38 lat :( jezeli chodzi o iui miałam juz 3 przed ivf. ehh
 
A w jakiej klinice jesteś?
Ja pamiętam, że dziewczyny miały dużo wyższe dawki przy stymulacji...
Rozumiem, że to kolejna stymulacja. Dr nic nie wspomniał o większej dawce?
to 10 dzien stymulacji. pytałam o zwiększenie dawek - powiedziała że nic już nie urośnie. Stąd zaproponowała iui. ja lecze sie w Wawie w fertimedice. To była 3 stymulacja.
 
reklama
Do góry