reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Już po wizycie.We wrześniu jak pojawi się @ zaczynam przygotowania do criotransferu.Leki ktore mam włączone to estrofem i encorton.W dniu criotransferu ma być podany intralipid.Żadnych badań immunologicznych nie zlecał,chyba stwierdził, że nie ma czasu i standardowo włączył te leki.Na relanium lekarz się nie zgodził,mówiąc, że kumuluje się w organizmie i jest niewskazany w I trymestrze ciąży.Mam mieć podane dwa zarodki, a tylko tyle mam zamrożonych.Nie wiem czy to cykl sztuczny czy naturalny?Zapomniałam spytać z wrażenia...
 
reklama
Kochane, wróciłam z kontroli no i po tym puregonie i menopurze dawki po 150 nie urosło nic więcej :( :( ani jeden dodatkowy pecherzyk!! Jak to wgl możliwe?!
Czyli mam tylko wyhodowane 2 pecherzyki..Nie ma sensu ich nawet mrozić i robić ponownie stymulacji żeby nazbierac jajek...Jeden ma17 a drugi 12. Endometrium piękne 10mm ale co z tego...
Ginek zaproponowała mi inseminacje.... Mój mąż ma problem z plemnikami nie dosc ze mało to jeszcze nie wiążą się z hialuronianem, więc wydawało by się że inseminacja nie ma sensu ale w drugiej strony udało nam się kiedyś naturalnie...
Ehh nie wiem już co robić po tej IUI.
Ginek podejrzewa ze AMH tak drastycznie spadło,że nic już nie rośnie jeżeli chodzi o pęcherzyki...
Przykro mi.
Nie wiem jaka decyzję bym podjęła na twoim miejscu...
Inseminacja tańsza ale in vitro większe Szanse nawet z dwoma komórkami
 
Anett96 też jest mi bardzo przykro...tez bym nie wiedziała co zrobić ....ciezka decyzja... ja właśnie czekam na wizytę zobaczymy co ja wyhodowalam....
 
reklama
Ja wlasnie doczytuje bo zjadlam sniadanie i zasnelam i obudzilam sie chwile temu cala spocona ze bylam na jakiejs wycieczce i byly tam osoby ktore znam (nawet kolezanka z liceum z ktora nie mam kontaktu) i wszystkie bylysmy po ivf. I ja mowie ze tak mocno krwawie ze cala podpaska w krwi az przeciekla i za chwile znowu do wc i plakalam ze juz po wszystkim i ze ja @ po prostu dostalam potem bylam u kuzynki w rodzinnym domu (tez mieszka za granica) i u niej w wc i dalej krew... i sie obudzilam...
Jejku Dziewczyny przezywacie chyba te nasze ostatnie krwawienia
Ale sny są na odwrót
 
Do góry