reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wyslane! [emoji16]
Wybacz poslizg, wczoraj zapomnialam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A o mnie pamiętałas? :) bertha@poczta.onet.pl :)

Ja nie z tego wątku, ale odpisze :)
Miałam u nich dwa tygodnie wyciszania, a potem 11 dni stymulacji

Witajcie przy okazji :) poczytuję was od jakiegoś już czasu ale dopiero teraz mam śmiałość się pokazać ;)
O, dziękuje! :)
A przypomnij mi, byłaś u Lewego może?
 
reklama
Tu malo ktory lekarz uznaje ciaze Po ivf jako inna niz te zaplodniona naturalnie stad usg dopiero w 12 tc ( Ja 13 t 4d)

Pierwsze usg ribi kkinika widzi serduszko i tyle


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ciekawe ile bede czekac na list ze szpitala i na ktory tydzień mnie umowia, a ty jak mialas pierwsze usg, to badania prenatalne ci robili? Mi niby maja robic z usg badania w szpitalu.
 
Też tak myślę
Czuje do niego niechęć i nie wiem czy z czasem się to zmieni
Napewno Jest niechęć Ale jak by nie było to razem chcieliście tego dziecka razem o nie walczyliscie więc musiała być miłość nie wierzę że nie było nic więc sie dziwię że tak z dnia na dzień można wszystko przekreślić nie wiem moze młoda jestem i tak myślę Ale ja bym próbowała porozmawiać wyjaśnić chyba wszystko da sie wyjaśnić i dojść do porozumienia Ale najważniejsze jest dziecko dbajcie o siebie ;) trzymam mocno kciuki aby bylo dobrze
 
Jeśli chodzi o crio na naturalnym to wszystko jest zależne od twojego cyklu . Ja przy 28 byłam na pierwszym Usg w 10 dniu cyklu później jeszcze dwa razy . Gdy pęcherzyk już był gotowy dali mi zastrzyk i od tego dnia obliczyli zależnie od zarodka czy z 3 doby czy z 5 doby dzień podania . Osobiście twierdze ze cykl sztucznym na crio daje większe szanse . Jest bardzo ciężko trafić w naturalny cykl kobiety a dodatkowe leki na sztucznym wspomagają twoje endometrium a tu wiem ze u każdej bywa różnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram. Ja na sztucznym miałam transfer blastocysty w 17dc bo już endo było gotowe. I jeśli się podróżuje do kliniki to też jest dużo łatwiej zaplanować wszystko.
@stacy jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało. Powodzenia z Twoim transferem.
 
Trzymam mocno kciuki! Nie ma innej opcji, musi być dobrze! Kiedy będziesz miała transfer?
Nie mam jeszcze daty. Najpierw kolejna histeroskopia bo zmagam się z polipami niestety i to mógł być powód nieudanych transferów więc teraz przygotować trzeba jak najbardziej optymalne środowisko w macicy.... jak dobrze pójdzie do październik lub listopad... jeju jak to się ciągnie...
 
reklama
Do góry