reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam co wizytę usg ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak samo - raz w miesiacu od 9tyg ciazy (plus serduszkowa), a przez ostatni miesiac mialam juz co tydzien.
Uwazam, ze usg powinno byc na kazdej wizycie, ot dla spokoju ducha matki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak. Jest codziennie i się martwi ale dla mnie to nic nie zmienia niestety
Nie chcesz spróbować dam mu szansę nie kochasz już go ? Może naprawdę chodź spróbuj mu wybaczyć porozmawiać szczerze może do niczego nie doszło między nim a ta kobieta to dobrze że Ciebie odwiedza i sie martwi ą jak sie czujesz ? Nadal krwawisz
 
od początku ciąży. co pozwala wykluczyć takie nieprawidłowości jak np ciąża pozamaciczna. znam dziewczynę, która mieszka w Anglii i 3 miesiące chodziła z zaśniadem...dla mnie to nieludzkie, ale każdy ma swoje zdanie. ja się leczę akurat tylko prywatnie, ale na NFZ wiem, że nikt nie robi problemu ....

No to robia w klinice w 5 tc wtedy widac gdzie jest zarodek potem juz normalne usg w 12 tc a Po 22 tc mozna miec wiecej gratis Ale tylko wtedy kiedy ciaza zagrozona

W Uk roznie wiem to bywa Ale to nie tylko w Uk myla Sue lekarze a na calym swiecie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kto mial dlugi protokoł w Novum? ile trwalo u was wyciszanie jajnikow a potem stymulacja wlasciwa?

Ja nie z tego wątku, ale odpisze :)
Miałam u nich dwa tygodnie wyciszania, a potem 11 dni stymulacji

Witajcie przy okazji :) poczytuję was od jakiegoś już czasu ale dopiero teraz mam śmiałość się pokazać ;)
 
Nie chcesz spróbować dam mu szansę nie kochasz już go ? Może naprawdę chodź spróbuj mu wybaczyć porozmawiać szczerze może do niczego nie doszło między nim a ta kobieta to dobrze że Ciebie odwiedza i sie martwi ą jak sie czujesz ? Nadal krwawisz

Ale skoro pisze, ze lepiej jej bez niego to czemu ma sie zmuszac i mu wybaczac?
Nie sadze, zeby podjela decyzje o rozstaniu ot tak... Wg mnie czasami lepiej sie rozstac niz byc ze soba mimo wszytsko.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie chcesz spróbować dam mu szansę nie kochasz już go ? Może naprawdę chodź spróbuj mu wybaczyć porozmawiać szczerze może do niczego nie doszło między nim a ta kobieta to dobrze że Ciebie odwiedza i sie martwi ą jak sie czujesz ? Nadal krwawisz
Już nie. Narazie jest dobrze
A co do niego to nie wiem
Może kiedyś się ułoży ale narazie skupiam się na dziecku
 
reklama
Do góry