reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję Ci za wyczerpujaca wiadomosc[emoji4] w niedziele jade prywatnie tylko denerwuje mnie w tych klinikach polskich ze nie zawsze trafisz do tego samego lekarza bo oni przyjmuja po pol miesiaca albo co 2tyg sa i teraz idę do innego bo tamtego nie bedzie i znowu tlumacz co i jak. No takie uroki tu [emoji86]

E angielskich to samomoja " niby midwife " widzialam dwa razy podczas spotkan bo albo byla na holiday albo COs innego wazniejsxego i dopiero w domu Po porodzie , bylam wciekla o To
Moj pseudo " moj " gp widzialam na poczatku ciazy I na koniec bo wiecznie zastespstwo [emoji30][emoji30][emoji39]
Bedzue dobrze popatrz juz 8 tc zleci
Chodz prywatnie jesli cie cos gnebi lub jedz emergenza i juz tylko Po 12 tc bo do 12;(((( nie uznaja problemow Po 12 tc jedz z najglupszym plamieniem( oczywiscie nie zycze)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak 4 niestety, transferow pewnie z 11 było , około 15 zarodków... efekt biochemiczna i puste jajo... teraz zastanawiam się mocno nad adopcją zarodka, bo walczę jeszcze z immunologią...
Kurcze strasznie współczuję bardzo dużo już przeszłaś. Ta immunologia jest strasznie wredna dużo osób ma z nią problem :frown:
 
E angielskich to samomoja " niby midwife " widzialam dwa razy podczas spotkan bo albo byla na holiday albo COs innego wazniejsxego i dopiero w domu Po porodzie , bylam wciekla o To
Moj pseudo " moj " gp widzialam na poczatku ciazy I na koniec bo wiecznie zastespstwo [emoji30][emoji30][emoji39]
Bedzue dobrze popatrz juz 8 tc zleci
Chodz prywatnie jesli cie cos gnebi lub jedz emergenza i juz tylko Po 12 tc bo do 12;(((( nie uznaja problemow Po 12 tc jedz z najglupszym plamieniem( oczywiscie nie zycze)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No wlasnie gdyby to byl 12tc to bym pojechala na emergenza a tak dzis poleciala rano krew czerwona i sie martwię, teraz aplikowalam luteine to nic nie bylo na aplikatorze na szczescie[emoji4][emoji110]. Jak serduszko w niedziele uslysze to sie uspokoje[emoji3].
E angielskich to samomoja " niby midwife " widzialam dwa razy podczas spotkan bo albo byla na holiday albo COs innego wazniejsxego i dopiero w domu Po porodzie , bylam wciekla o To
Moj pseudo " moj " gp widzialam na poczatku ciazy I na koniec bo wiecznie zastespstwo [emoji30][emoji30][emoji39]
Bedzue dobrze popatrz juz 8 tc zleci
Chodz prywatnie jesli cie cos gnebi lub jedz emergenza i juz tylko Po 12 tc bo do 12;(((( nie uznaja problemow Po 12 tc jedz z najglupszym plamieniem( oczywiscie nie zycze)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie rady. Spróbujmy na początek na naturalnym. Czytałam właśnie że ciężko trafić ale jestem dobrej myśli.
Ja byłam na naturalnym bo na estrofem dziwnie reagowała w 7 dc miałam już przerosniete endo. Cykl naturalny ok co prawda byłam ze 4razy na usg badania hormonów.
 
No wlasnie gdyby to byl 12tc to bym pojechala na emergenza a tak dzis poleciala rano krew czerwona i sie martwię, teraz aplikowalam luteine to nic nie bylo na aplikatorze na szczescie[emoji4][emoji110]. Jak serduszko w niedziele uslysze to sie uspokoje[emoji3].
Evulek a w jakim miescie jestes? Bo sprawdz w necie bo w irl hest cos takiego jak early pregnancy unit i ze od 6 tc wiec w uk tez musi byc
 
reklama
Do góry