reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ciekawe ile bede czekac na list ze szpitala i na ktory tydzień mnie umowia, a ty jak mialas pierwsze usg, to badania prenatalne ci robili? Mi niby maja robic z usg badania w szpitalu.

Ja wiem ze jest ciezko teraz ci wytrzymac,czytajac pamietnik z ciazy to czytam ze bylam na ip 18 dpt oczywiscie odeslali mnie do domu mowiac ze bole Po transferze moga swiadczyc zagniezdzeniem i tak tez bylo, usg serduszkowe mialam 26 dpt Po czym to pogratulowali i wyslali juz do gp I piloznej ( ktora cala ciaze bada ci tylko cisnienie , mocz i krew i ktora prxyjdzue do twego domu Po porodzie)
Poszlam do gp wzielam kartke Na gratis leki i dentyste tez zbadal cisnienie i tyle , pierwsze spotkanie midwife to samo co ty wypisanie chorob itd ona tez od 12 tc bedzue ci robuc monitoring setduszka (piekne chwile,tych spotkan z midwife to cala ciaza chyba z 5 ,od spotkania z midwife w 8 tc minely dwa tyg jak distalam list ze szpitala w ktorym bedzies rodzic,Ale usg jest najwczesniej w 12 tc ( chyba ze zrobisz jak ja pojdziesz prywatnie ), bo to normalne martwimy sie I ciekawskosc, w 12 tc masz test papa razem z usg,polowkowe 22tc , na list zawsze czekasz ze szpitala bo z nim musisz isc do recepcji trzeba go miec ( nirwiem co jesli go zgubisz...), jesli ciaza zagrozona jak moja byla to masz wiecej usg ze szpitala jesli ciaza ok to nastepne usg to 30-32 tc i znow wiem ze dluga odleglosc czasu wiec znow mozesz isc prywatnie Ale jasne sprawa jest ze jesli zle sie czujesz to jedziesz na emergenza I cie przyjma jak moja kumpele, po 32 tc usg w 37 i potem ci tudzuen

Taka historia troski w angli;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wiem ze jest ciezko teraz ci wytrzymac,czytajac pamietnik z ciazy to czytam ze bylam na ip 18 dpt oczywiscie odeslali mnie do domu mowiac ze bole Po transferze moga swiadczyc zagniezdzeniem i tak tez bylo, usg serduszkowe mialam 26 dpt Po czym to pogratulowali i wyslali juz do gp I piloznej ( ktora cala ciaze bada ci tylko cisnienie , mocz i krew i ktora prxyjdzue do twego domu Po porodzie)
Poszlam do gp wzielam kartke Na gratis leki i dentyste tez zbadal cisnienie i tyle , pierwsze spotkanie midwife to samo co ty wypisanie chorob itd ona tez od 12 tc bedzue ci robuc monitoring setduszka (piekne chwile,tych spotkan z midwife to cala ciaza chyba z 5 ,od spotkania z midwife w 8 tc minely dwa tyg jak distalam list ze szpitala w ktorym bedzies rodzic,Ale usg jest najwczesniej w 12 tc ( chyba ze zrobisz jak ja pojdziesz prywatnie ), bo to normalne martwimy sie I ciekawskosc, w 12 tc masz test papa razem z usg,polowkowe 22tc , na list zawsze czekasz ze szpitala bo z nim musisz isc do recepcji trzeba go miec ( nirwiem co jesli go zgubisz...), jesli ciaza zagrozona jak moja byla to masz wiecej usg ze szpitala jesli ciaza ok to nastepne usg to 30-32 tc i znow wiem ze dluga odleglosc czasu wiec znow mozesz isc prywatnie Ale jasne sprawa jest ze jesli zle sie czujesz to jedziesz na emergenza I cie przyjma jak moja kumpele, po 32 tc usg w 37 i potem ci tudzuen

Taka historia troski w angli;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Ci za wyczerpujaca wiadomosc[emoji4] w niedziele jade prywatnie tylko denerwuje mnie w tych klinikach polskich ze nie zawsze trafisz do tego samego lekarza bo oni przyjmuja po pol miesiaca albo co 2tyg sa i teraz idę do innego bo tamtego nie bedzie i znowu tlumacz co i jak. No takie uroki tu [emoji86]
 
Ostatnią stymulacje miałam pod jego okiem, ale nie on sam mnie prowadził...

Punkcją w 13 dniu od startu stymulacji?
Gonapeptyl dostaje się od dnia 21dc czy jeśli na wizytę startowa przyjeżdża się w 18dc to wcześniej wyciszanie zaczynasz?
Chce to wszystko sobie przeliczyć, jak mi wypadnie punkcja mniej więcej
 
Gonapeptyl dostaje się od dnia 21dc czy jeśli na wizytę startowa przyjeżdża się w 18dc to wcześniej wyciszanie zaczynasz?
Chce to wszystko sobie przeliczyć, jak mi wypadnie punkcja mniej więcej
Jeżeli będziesz na wizycie w 18dc to z dużym prawdopodobieństwem dostaniesz już wyciszacz. Punkcja ci wypadnie wtedy jak jajka będą dojrzałe ;) więc może to być pomiędzy 10 dniem a nawet 15... zależy jakie dawki leków etc.
Ja miałam 4 stymulacje i większość z nich kończyłam punkcją w 11-12 dniu...
 
reklama
Jeżeli będziesz na wizycie w 18dc to z dużym prawdopodobieństwem dostaniesz już wyciszacz. Punkcja ci wypadnie wtedy jak jajka będą dojrzałe ;) więc może to być pomiędzy 10 dniem a nawet 15... zależy jakie dawki leków etc.
Ja miałam 4 stymulacje i większość z nich kończyłam punkcją w 11-12 dniu...
Aż cztery stymulacje? A ile z tego transferów?
 
Do góry