reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Procedura ivf zazwyczaj teoche trwa wiec na twoim miejscu bym sie nie zastanawiala za dlugo - zanim wystartujecie na dobre to jeszcze macie teoche czasu na staranie sie o naturalny cud:) a jesli nie wyjdzie to szkoda czasu :) ja troche z tym zwlekalam a teraz zaluje...
Przedzwoniłam do Gyncentrum. Terminy na szczęście na za tydzień do dr Mercika, więc jak tylko 01.09 moja lekarka nie będzie miała nic do zaproponowania, albo pęcherzyk nie pęknie to pędzę do Gyncentrum.
 
reklama
No to chyba cos dla mnie. 10000 jednostek pregnylu nie pomaga, a mam tylko jeden lewy jajnik, bo z prawego usunelam torbiel po niepeknietym pecherzyku i teraz juz nie pracuje.
Porozmawiaj z lekarzem, tylko jakims dobrym specjalista, nie zwyklym ginem. Niepekajace pecherzyki moga towarzyszyc roznym chorobom (pco, endometrioza, hiperprolaktynemia...)
 
Rany... chyba szukalabym innej stajni

Na powaznie wspolczuje i jak ty tam dajesz rade pracowac:///


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To tyko ludzie wwszędzie gadają! Trzeba jakoś z tym żyć . ja niestety spotykam się z docinkami nA każdym kroku od rodziny znajomych ...wg nie myślą tylko gadają. Cóż...

A ostatnio najlepszy był hodowca koni pojechałam w sprawie zakupu konia to mi powiedział żebym sobie najpierw dziecko ZROBIŁA a później pogadamy o zakupie. O rany!! Szok nie wiedziałam co powiedzieć ... W sumie to obcy facet więc po jakimś czasie mi przejdzie
Gorzej z babcia ! Ona uważa ze nie Many dzieci bo słabo jemy i głównie na mieście i ot co cały problem niepłodności hehe
 
To tyko ludzie wwszędzie gadają! Trzeba jakoś z tym żyć . ja niestety spotykam się z docinkami nA każdym kroku od rodziny znajomych ...wg nie myślą tylko gadają. Cóż...

A ostatnio najlepszy był hodowca koni pojechałam w sprawie zakupu konia to mi powiedział żebym sobie najpierw dziecko ZROBIŁA a później pogadamy o zakupie. O rany!! Szok nie wiedziałam co powiedzieć ... W sumie to obcy facet więc po jakimś czasie mi przejdzie
Gorzej z babcia ! Ona uważa ze nie Many dzieci bo słabo jemy i głównie na mieście i ot co cały problem niepłodności hehe
Źdźbło prawdy w tym jest, dieta ma znaczenie przy płodności[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Źdźbło prawdy w tym jest, dieta ma znaczenie przy płodności[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Owszem ! Ale kto powiedział ze na mieście nie da się zdrowo zjeść ?? Nie jadamy w Mc ani KFC tylko nornskne obiady . jak jak przeważnie wracam co domu ok 22 a mąż 23 lub później to ciężko o domowy posiłek
 
reklama
To tyko ludzie wwszędzie gadają! Trzeba jakoś z tym żyć . ja niestety spotykam się z docinkami nA każdym kroku od rodziny znajomych ...wg nie myślą tylko gadają. Cóż...

A ostatnio najlepszy był hodowca koni pojechałam w sprawie zakupu konia to mi powiedział żebym sobie najpierw dziecko ZROBIŁA a później pogadamy o zakupie. O rany!! Szok nie wiedziałam co powiedzieć ... W sumie to obcy facet więc po jakimś czasie mi przejdzie
Gorzej z babcia ! Ona uważa ze nie Many dzieci bo słabo jemy i głównie na mieście i ot co cały problem niepłodności hehe
Niezawsze wszystko mozna zrzucic na zly sytl zycia/odzywiania. Na choroby przekazywane genetycznie nie mamy wplywu i tak np ktos kto cale zycie je wszystko co tylko bio i eko nie ma gwarancji na to ze nie zachoruje na raka... ale dieta napewno moze zdzialac cuda... jesli masz czas i uiesz gotowac to napewno odradzam czeste jedzenie na miescie... wrecz blagam - nie rob tego... ja pracowalam w wielu miejscach i niestety widzialam co tam sie dzieje... gesslerowa wcale nie przesadza:p ale w koncu trafiam do mojego cateringu dietetycznego i dziekuje za to Bogu:) chociaz praaca ciezka to satysfakcjonujaca - mamy taka jedna babke juz kolo 80tki ktora w tej chwili po prawie 3 latach jedzenia u nas poodstawiala leki na cukrzyce i na serce :)
 
Do góry