reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja też naturalnie zaszłam i też straciłam. Staram się myslec pozytywnie, ale rózne mysli kotłują się w głowie. Trzymaj za mnie kciuki a ja trzmam za Twój przyrost i w poniedziałek dawaj znaka!! :)
Jasne że trzymam kciuki ja nie powiem bo się boję aby się nie powtturzylo Ale mam takiego zajebistego lekarza ze jak powiedział mi ze dwa przestały sie rozwijać to sie zapytałam go czy będzie dobrze a on do mnie no przecież umawialem się z Panią ze że będzie dobrze więc nie zmieniam zdania ;) no zajebisty facet mam takie zaufanie do niego ze jak mnie usypiali do punkcje to anestezjolog się mnie pyta boi się Pani a ja do niej nie bo nie mam czego bo wiem że mam zajebistegi lekarza i wiem ze będzie dobrze to lekarz tylko sie uśmiechnął; )
 
reklama
Dlatego nie nastawiam się, że transfer się odbędzie. Wole być świetnie przygotowana niż na pół gwizdka. Nie miałam wcześniej wizyty bo zawsze było ok. Lekarz kazał się zjawić 13-16 dc tak też pojechałam. Odpoczywałam po punkcji dwa cykle no i niestety coś się rozregulowało.
Masz racje lepiej podejsc na dobrym endo niz stracic szanse i zarodeczek. Licze ze jednak endo wzrosnie[emoji4] , ale gdybys miala odwolany transfer czego czi nie życzę, to mozesz przy nastepnym cyklu brac olej z wiesiolka, tez pomaga przynajmniej mi pomoglo.
 
Ale miałaś krwawienie po wizycie USG ? Czy przed i ile tego bylo ja miałam tylko po pól wkladki lub podpaski przez okolo 1-2h tylko i koniec.Wieze ze u ciebie tez nic poważnego
Miałam usg i było ok, poszłam do WC siusiu i zaczęłam krwawić mocno
Wróciłam donlekarza na kolejne usg i badanie i nadal sporo krwi aż zabrudzulam fotel i podłogę ale usg tak jak Wcześniej ok i lekarz nie wiedział skąd te krwawienie
Teraz w domu mam Troszkę krwi ale jak.Mi nie przejdzie do jutra to pojadę do szpitala
 
reklama
Do góry