reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak jak narazie jest czysto i oby tak dalej a ty kiedy planujesz pierwsze usg?
Ja robiłam szybko żeby wykluczyć pozamaciczna
Planuje iść w 7 tyg ;) czyli 13 września kazał przyjechać po 3 tyg od pozytywnego testu wiec wypada na września po 10 Ale on od 1 do 10 nie pracuje nie wiem czemu wiec umówiłam się na 13 ;) dam radę; ) Nie boje się co ma byc to będzie dbam o nas leki biorę nie dźwigam nie przemeczam sie więc myślę że będzie dobrze ;)
 
1503088321-aaaaaa.jpeg
Jakie śliczne dzieciątko który to tydzień? :) gratuluję
 
Ja jestem szefem kuchni w cateringu, a ze to catering wiec duze ilosci produktow naraz, wiec naprawde duzo dzwigania i praca w piekielku bo nie mamy klimy;P a ty gdzie pracujesz?
Ja jestem ekspedientką w sklepie mięsnym. Takze nie tylko dzwiganie ale tez zwiekszone ryzyko toksoplazmozy. No i czesto wchodze na chlodnie a zmiany temperatur tez nie są wskazane ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry