reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak zle to ujelam wvzoraj poxno noc JuZ byla
Co u was nieagatka? Dajesz JuZ papki lilce? Ja jeszxe nie jakos tak se mysle przy kp samym to zaczne od 6 msca za msc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jutro dostanie marchewke na probe i jak zaakceptuje to bedziemy rozszerzac.
A jak Nicole? Rosnie? Ile wazy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro dostanie marchewke na probe i jak zaakceptuje to bedziemy rozszerzac.
A jak Nicole? Rosnie? Ile wazy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zaczna sie kupki smierdzace
Przybiera tak od 1-4 msca kg na msc a ostatni msc 500 gr lekarz mowi ze to ok no to ok ;))
Wies pamietasz ona maluszka 36 tc porodu i wazyla 2200(cholerne lozysko) wiec jak teraz wAzy 6250 to jest ok bo tyje prWidlowo a twoja pewnie 7 co? I mlodsza bo to sie liczy przyrost mas ciala of wagi urodzeniowej

Ja JuZ nawet kupilam ciasteczka od 6 msca bo wciaz te rece w buzi I grzechotki sliniaczki a jak jem To gapi sie na mnie ze serce mowi no daj jej to skore chleba tlamsi i lize ;),ogolnie to mi w gondoli chce siadac glowe podnosi i nogi i czesto wtedy na spacerze nosze na rekach bo wyje to jeden powod problemu bo chce widziec wszustko a tak To grzeczna a I was jakies minusy wychowawcze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaczna sie kupki smierdzace
Przybiera tak od 1-4 msca kg na msc a ostatni msc 500 gr lekarz mowi ze to ok no to ok ;))
Wies pamietasz ona maluszka 36 tc porodu i wazyla 2200(cholerne lozysko) wiec jak teraz wAzy 6250 to jest ok bo tyje prWidlowo a twoja pewnie 7 co? I mlodsza bo to sie liczy przyrost mas ciala of wagi urodzeniowej

Ja JuZ nawet kupilam ciasteczka od 6 msca bo wciaz te rece w buzi I grzechotki sliniaczki a jak jem To gapi sie na mnie ze serce mowi no daj jej to skore chleba tlamsi i lize ;),ogolnie to mi w gondoli chce siadac glowe podnosi i nogi i czesto wtedy na spacerze nosze na rekach bo wyje to jeden powod problemu bo chce widziec wszustko a tak To grzeczna a I was jakies minusy wychowawcze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ciasteczek to lepiej nie dawac, to sam cukier.

Tez mi sie w gondoli podnosi do siadania i malo chce gdziekolwiek lezec. Ciekawska saiata jest bardzo. Mi tez przez pierwsze 4 mies po 1kg przyebierala i pediatra mowila, ze duzo. Wazy chyba gdzies ok 7kg, bede wiedziec za tydz na szczepieniu.
Ogolnie jest grzeczna, charakterna, ale grzeczna - nie moge narzekac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda wyrazy wspolczucia!

Ja JuZ tez mam mamusiowego aniola stroza od 13 lat , ciezkie sa poczatki bez naszych bliskich....


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie bedzie mnie troche... tata umarl i nie mam juz wcale glowy na forum. Wroce, ale nie wiem kiedy. TRZYMAM ZA.WAS KCIUKI!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Boże Madzia.Sciskam.Trzymaj się kochana
Do kliniki mialam 289 km i tez wizyty co drugi dzien az do dnia punkcji i tak z m dojezdzalismy

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

To będzie mój 6 transfer. 4 stymulacje za nami

Boże dziewczyny czytam jakie koszty ponosicie za ivf i jestem przewożona z jeden strony a z drugiej pod ogromnym wrażeniem waszej wytrwałości ! Serio ! Ja niby teraz podchodzę ale w nosie mam czy mam drogie leki czy nie bo mam wszystko za darmo ... jedyne koszta jakie na ra chwile ponoszę to wyjazdy do kliniki bo jest w centrum Londynu wiec muszę pociągiem 50min w jedna stronę jechać. A w późniejszym czasie jeśli się uda ivf to transfer kolejnego zarodka (bo chcemy oczywiście więcej dzieci niż jedno ) to koszt całkowity £400 czyli nic w porównaniu ro Was ....

Mam nadzieje ze wszystkie będziecie miałam to wynagrodzone !!
Ja dziś zaczęłam busereline spray do nosa i czekam na okres [emoji79] chciałabym żeby do poniedziałku się pojawił ... [emoji848][emoji848] mało przyjemny ten spray - ciagle kicham i mam suche gardło. A to dopiero 1dzien a gdzie tu do końca [emoji79][emoji79]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki poradzicie mi co mam zrobić.Po Flexapirynie po zastrzyku mam takie siniaki na brzuchu,że szok to nawet nie są siniaki tylko ogromne krwiaki już nie daje rady jeden znika drugi się pojawia.Czy ja coś źle robię po prostu są ogromne....

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry