reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny nie bedzie mnie troche... tata umarl i nie mam juz wcale glowy na forum. Wroce, ale nie wiem kiedy. TRZYMAM ZA.WAS KCIUKI!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madziu tak bardzo mi przykro[emoji24][emoji24][emoji24] przyjmij moje kondolencje dla calej rodziny.
Pamietaj ze Tata zawsze bedzie nad Wami czuwal i opiekowal sie Wami tam z gory! Żywia bedzie miala swojego Aniola Stroza[emoji72]
 
Czyli lutinus najlepszy tak? A jak mozesz go porownac do utrogestanu? Bo ja tylko z nim mam doswiadczenie i czy utrogestan bralas dopochwowo czy pilas?
Najlepszy prolutex .
Lutinus a luteina zdecydowanie lutinus.
Brałam 800 mg dopochwowo .
Każdy z tych leków to progesteron I "robi" swoje tylko każdy inaczej.....
Mój lekarz i ja chcieliśmy mieć pewność że każdy zrobi coś od siebie ;)I ja miałam różne progesterony . Od 8 tc zaczęłam odstawiac .
Utrogestan jest bardzo bardzo dobry i tani z porównaniu do reszty
 
Ostatnia edycja:
W PL niestety nie tylko ludzie ze wsi moga takie dzieci wytykac palcami. Ja sie nie dziwie, ze dziewczyny tu nie chca, zeby zie wydalo. Dopoki w Polsce nie zmieni sie myslenie, lepiej dziecka nie narazac na przykrosci.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak zle to ujelam wvzoraj poxno noc JuZ byla
Co u was nieagatka? Dajesz JuZ papki lilce? Ja jeszxe nie jakos tak se mysle przy kp samym to zaczne od 6 msca za msc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nieagatko Twoja corka to Lilka? Pamietasz moj wczorajszy sen? Lilka to byl moj nr 1 !
Czy Ty jestes czarownica[emoji23][emoji23][emoji23]?
 
reklama
Do góry