reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny nie bedzie mnie troche... tata umarl i nie mam juz wcale glowy na forum. Wroce, ale nie wiem kiedy. TRZYMAM ZA.WAS KCIUKI!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
bardzo mi przykro, ja tez przechodzilam przez to w pazdzierniku. tata mial raku pluc, trzymaj sie jakos i badz silna :*
 
Ciasteczek to lepiej nie dawac, to sam cukier.

Tez mi sie w gondoli podnosi do siadania i malo chce gdziekolwiek lezec. Ciekawska saiata jest bardzo. Mi tez przez pierwsze 4 mies po 1kg przyebierala i pediatra mowila, ze duzo. Wazy chyba gdzies ok 7kg, bede wiedziec za tydz na szczepieniu.
Ogolnie jest grzeczna, charakterna, ale grzeczna - nie moge narzekac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Przeczytalam organic ciastka na dziasla i zeby bez srod koloryzujacych to wzielam zamiast skorko chleba czasem jej dam wiadomo nie paczke dziennie
No I nie teraz tak za msc ;))
A To widzisz tu mowia ze do kg poczatki to ok przyrost
My JuZ Po trzech szczepionkach goraczkowala ale 80 na 100 dzueci tak przevhodzi sxczypienia...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki poradzicie mi co mam zrobić.Po Flexapirynie po zastrzyku mam takie siniaki na brzuchu,że szok to nawet nie są siniaki tylko ogromne krwiaki już nie daje rady jeden znika drugi się pojawia.Czy ja coś źle robię po prostu są ogromne....

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
czy uciskasz jakis czas po zzastrzyku miejsce wklucia?
 
Po heparynie to normalne zmieniaj miejsca wkucia raz z prawej raz z lewej po zastrzyku chwilkę pomasuj miejsce wkucia.
Jeżeli bierzesz acard to dodatkowo rozrzadzasz krew.
 
reklama
Do góry