reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moze opowiem historie mojego drugiego usg ... pytaja sie mnie wiek ciazy a ja no ciaza Po ivf 13t2d a babka na mnie Sue gapi mowi co z tego ze Po ivf to ciaza jak kazda inna ....kiedy miala pani ost okres ...

W necie tez pisze ze ciaza ivf jest tak samo jak zapl naturalnie ..Mamy te same usg tak samo tu nas traktuja jesli zagrozona to jest wiecej usg Ale to i ciaza zapl naturalnie moze byc tez zagrozona

Tutaj w kompie jest wpisane z kliniki ze ciaza Po ivf bo cala historia mojego zdrowia jest w kompie wiec nie musialam tez mowic lekarzowi prowadzacemu ciaze

Co do twych obaw lekarz nie moze mowic spraw pacjentow poza swoj gabinet !! Absolutny Zakaz i jestem pewna ze twoj lejarz ze wsi tego sie trzyma chocby to byla wies Liczaca 200 moeszkancow nie moze mowic wiec skad mialoby sie rozejsc?od twej babci dzuadka? Rozumiem cie ze nie chcesz by Sue roznioslo Bo w pl ludzie ze wsi mysla ze to inne dzieci a to prxykre ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W PL niestety nie tylko ludzie ze wsi moga takie dzieci wytykac palcami. Ja sie nie dziwie, ze dziewczyny tu nie chca, zeby zie wydalo. Dopoki w Polsce nie zmieni sie myslenie, lepiej dziecka nie narazac na przykrosci.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
u mnie @ wystepują zazwyczaj co 30 dni. Wczoraj zero objawów na zbliżającą się @. Brak - bóli piersi, brak- lekkich pobolewań brzucha. A tu masz ci Ją rano po przebudzeniu:) radość meżusia przeogromna:) teraz leżę na wyrku i jesyem po 3 nospie:( oby tylko dzisiaj.....od dnia kiedy mial sie odbyć transfer tj 02.08 do dnia 13. 08 brałam orgametril, i do 15.08 dostinex. Umowiona już jestem na pobranie od nowa wymazow z pochwy i w tym samym dniu wizyta odnośnie kolejnego podejścia do ICSI
Ja marzę o tym bólu...brzmi to głupio ale tak czekam na tą @ że moge znieść wszystko...
od tego zależy kiedy transfer i mam nadzieję że nie będzie przeożony...
Najgorsze jest to czekanie na wszystko. Też to tak zle znosisz? bo ja codziennie siedze przy kalendarzu i obliczam kiedy mi ten transfer moze wypasc :p
 
Dziś dostałam @ kamień z serca ;) za tydzień w niedzielę jadę zobaczyć co tam się dzieje to będzie 11dc ;))) i tu pytanie... dojeżdżam do kliniki ponad 300 km .. co ile są wizyty przed punkcją( oczywiście jak wszystko będzie super ) ? Zwolnienia ni chce brac tydzien przed urlopem bo nawet nie wiem jak to rozegrac..
ja przed punkcją byłam z tego co pamiętam 4 razy. Co dwa dni. Ja mam do kliniki 100km i uważalam że to daleko :p A nie mozesz się tam gdzieś zatrzymać na ten tydzień ? gdzie jezdzisz do tej kliniki ?
 
Nie bede pewnie kombinowac... co bedzie to bedzie - trudno, jesli tak wypadnie to w pracy jakos beda sobie musieli poradzic... zreszta jesli by sie udalo to postanowilam, ze nie wracam bo za ciezko jak dla ciezarnej:p
Dżoasia a jeśli mogę zapytać to jaki zawód wykonujesz ? Ja też mam plany od razu iść na l4 a nawet będę brała urlop wcześniej tydzień może dwa bo mam dużo zaległego. U mnie jest duże ryzyko że mogę się przeziębić bo zmieniam gwałtownie temperatury
 
Dżoasia a jeśli mogę zapytać to jaki zawód wykonujesz ? Ja też mam plany od razu iść na l4 a nawet będę brała urlop wcześniej tydzień może dwa bo mam dużo zaległego. U mnie jest duże ryzyko że mogę się przeziębić bo zmieniam gwałtownie temperatury
Ja jestem szefem kuchni w cateringu, a ze to catering wiec duze ilosci produktow naraz, wiec naprawde duzo dzwigania i praca w piekielku bo nie mamy klimy;P a ty gdzie pracujesz?
 
Ja marzę o tym bólu...brzmi to głupio ale tak czekam na tą @ że moge znieść wszystko...
od tego zależy kiedy transfer i mam nadzieję że nie będzie przeożony...
Najgorsze jest to czekanie na wszystko. Też to tak zle znosisz? bo ja codziennie siedze przy kalendarzu i obliczam kiedy mi ten transfer moze wypasc :p
Dalej nie przyszla? Ktory masz dc?
 
reklama
Do góry