reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przepraszam. Wiem że narzekanie pomimo że beta rośnie jest nie na miejscu. Sama pamietam, że wcześniej też mnie irytowało jak inne dziewczyny tak robiły. Teraz rozumiem dlaczego. Większość dziewczyn ma taki wynik ok 10 dpt, a u mnie jest juz 18. To naprawdę mega dołuje.
Wizyta dopiero we wtorek...

Gdzieś wyczytałam, że stres związany z in vitro jest porównywalny do stresu onkologicznego...coś w tym chyba jest.
Ja w 18 dpt miałam betę 4065 ale to może zależy od tego jak się wgryza dzidzia i w którym dniu zaczela.A jaki zarodek miałaś podany?nie martw się nie liczy się wielkość bety a jej piękny przyrost,a rośnie ładnie :)
A Ty jak sie czujesz masz jakieś przeczucia ?? Ile miałaś zarodków podanych i w której dobie ?

A moze zrezygnuj z scratchingu i niech Ci zrobia naciecia otoczki zarodka o steryd


Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :-) :) Dziewczynki w piątek mam wizytę i pierwsze usg. I w związku z tym miałam zrobić przed wizytą betę. A że jutro nie mogę to zrobiłam dzis:) I tu moja prosba- powiedzcie mi czy przyrost jest prawidłowy. Wiem że są różne kalkulatory itp. Ale chce żebyście to Wy się wypowiedzialy ;) Dla przypomnienia- w 10 dpt- 110, w 12 dpt-271, w 15 dpt- 1046 a dziś 23 dpt- 19059. Ja aż się boję wierzyć w swoje szczęście. A może ten przyrost nie jest taki rewelacyjny. ? Miałam podany jeden zarodek 3 dniowy :) Pozdrawiam!
Super przyrost :) Ja w 21dpt miałam ponad 8597,000 a ty zobacz ile masz ponad 19 tys :) super tylko się cieszyć :)
 
Hej dziewczyny. Ja w tym cyklu nie wystartuję z crio. Byłam na usg, na lewym jajniku LUF, które się nie wchłonęło. Szkoda ...
Kochana znam ten ból - ja w tamtym cyklu miałam tą sytuację... A dostałaś jakieś leki na to? Mi przepisał orgametril i torbiel się wchłonęła, cykl był przez to bezowulacyjny ale przynajmniej gwarant że teraz nic z tych rzeczy nie powinno przeszkodzić :)
 
reklama
Do góry