reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Możesz sróbować paracetamol np apap - jest bezpieczny. Nospa raczej działa rozkurczowo i na macicę ok ale czy na jajniki też to już nie wiem. Ale coś mi się wydaje, że to nie o punkcji tylko to jakiś znak...znaczek :D całkiem dobry :D
Bo to chyba mało możliwe żeby to byla hiperka com bo tak dziwnie naprawdę mnie boli aż sie boję
 
reklama
Kochana, masz w sobie poklady pozytywnej energii!!! Zdecydowanie wiecej niz ja! ;)
Coś ostatnio mi się ta energia wyczerpała, zawsze po @ miałam jakieś takie zajebiste nastawienie a teraz im bliżej crio tym gorzej z moją psychiką, ale lekarz obiecał mi dać po transferze relanium to może jak się wyśpię to będzie lepiej :D Ale mną w ogóle się nie przejmuj, teraz Ty jesteś najważniejsza :D
 
No właśnie ja 3 lata temu miałam zawyżone TSH mniej więcej ponad 6 dostałam euthyrox i po 1,5 roku ładnie spadło więc został odstawiony.W styczniu przed całą prodecudra robiłam TSH i było 1,16 więc nie wiem dlaczego teraz to aż tak wzrosło.A najgorsze jest to że moja endokrynolog z kliniki która mi teraz zleciła to TSH przyjąć mnie może dopiero 25 sierpnia czyli dzień po wizycie u ginekologa.Nie wiem co mam robić bo nie chce dzidziolowi zadzkodzic w żaden sposób:/i nawet nie mam euthyroxu żeby zacząć brać:/

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum
Czyli nie bierzesz regularnie Euthyroxu ? Może zadzwoń do Pani endokrynolog lub swojej ginekolog i zapytaj co robić. A tabletki powinien Ci przepisać Twój lekarz rodzinny. Mi kiedyś przepisala :)
 
Najlepiej zapytaj lekarza jaki ma teraz pomysł, przyciśnij go o jakieś dodatkowe badania lub leki typu relanium itp po następnym transferze... Mi po pierwszej nieudanej próbie zlecił kilka badań i mimo, że wyniki wyszły ok to teraz do crio dołoży kilka leków, w tym jeden immunologiczny, żeby organizm nie odrzucił zarodków.
Twój mąż miał duże nadzieje i nagle w momencie świat zawalił mu się tak samo jak tobie... Faceci czasem zamiast okazywać swoje emocje przez złość powinni umieć płakać razem z nami... Mój też nie umie płakać ale za to stara się mnie pocieszać i przytulać jak już przychodzi załamka... Trzymaj się jakoś :*
Jakie będziesz mieć teraz leki kochana? Najbardziej mnie interesuje ten immunologiczny. Ja teraz przy transferze będę mieć podany atosiban
 
Hej ja mam wynik 145[emoji33] bylam u lekarza kazał dbac o siebie i zrobić hcg w piątek i poniedziałek to wszystko będzie jasne. Ale jaja tyle iui(6 razy) dwa inf a tu naturalnym sposobem coś zatrybiło. No nic teraz czekam do piątku.
Gratulacje!!!! A pamiętam że betowalysmy razem!!!! Wow udało się!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Jakie będziesz mieć teraz leki kochana? Najbardziej mnie interesuje ten immunologiczny. Ja teraz przy transferze będę mieć podany atosiban
accofil - już Ci pisałam, ale tyle nas tu, że pewno Ci umknęło:) Też zapytam lekarza o ten atosiban ale nie wiem czy w macierzyństwie go w ogóle stosują... A miałaś jakieś badania np kurczliwości macicy, że Ci go teraz podadzą?
 
reklama
accofil - już Ci pisałam, ale tyle nas tu, że pewno Ci umknęło:) Też zapytam lekarza o ten atosiban ale nie wiem czy w macierzyństwie go w ogóle stosują... A miałaś jakieś badania np kurczliwości macicy, że Ci go teraz podadzą?
A no tak:) Nie miałam żadnych badań ale zapytałam lekarza o ten atosiban i powiedział że możemy spróbować i powiedział że skurcze macicy wcale nie muszą być bolesne. Co do twojego leku to pytałam w sobotę immunologa i powiedział że acofil podaje się jak są złe KIRy. A co do atosibanu to ja z forum się dowiedziałam że u mnie coś takiego jest więc tam pytaj smiało. A zapytaj lekarza o intralipid może.
 
Do góry