reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie ja 3 lata temu miałam zawyżone TSH mniej więcej ponad 6 dostałam euthyrox i po 1,5 roku ładnie spadło więc został odstawiony.W styczniu przed całą prodecudra robiłam TSH i było 1,16 więc nie wiem dlaczego teraz to aż tak wzrosło.A najgorsze jest to że moja endokrynolog z kliniki która mi teraz zleciła to TSH przyjąć mnie może dopiero 25 sierpnia czyli dzień po wizycie u ginekologa.Nie wiem co mam robić bo nie chce dzidziolowi zadzkodzic w żaden sposób:/i nawet nie mam euthyroxu żeby zacząć brać:/

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana myślę, że nie musisz się aż tak stresować... Moja bratowa jak się dowiedziała, że jest w ciąży to już był 6 tydzień i jak lekarz kazał zrobić jej TSH to wynik byl ponad 26!!!!! Na sygnale znalazła jakiegoś endokrynologa a ta w oczami sowy zaczęła się dziwić jak ona w ogóle przy takim tsh zaszła... Ale dzieciaczek zdrów jak rydz!!! Jak dasz radę to znajdź jakiegoś innego endokrynologa który wypisze ci receptę a potem będziesz chodzić do swojej:)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie tak mnie strasznie boli bok lewy tak jak by mnie bolał jajnik czy to możliwe że on jeszcze boli po punkcji była 5 sierpnia a transfer 10 co mam robić wzięłam nospe ale to nic nie daje pomocy ??? Co zrobić
Możesz sróbować paracetamol np apap - jest bezpieczny. Nospa raczej działa rozkurczowo i na macicę ok ale czy na jajniki też to już nie wiem. Ale coś mi się wydaje, że to nie o punkcji tylko to jakiś znak...znaczek :D całkiem dobry :D
 
I nic sie kochana nie chwalilas wczesniej nu nu nu :)
Trzymam mocno kciuki za wysoka bete .✊✊✊
Balam sie, ze zbytnia aktywnosc na forum nakreci mnie emocjonalnie;) Staralam sie o tym za duzo nie myslec i podejsc do crio na totalnym luzie:) W sumie to nerwow bylo mniej bo nie bralam relanium przed;) Teraz posilkuje sie jedynie no-spa.
 
Nic się kochana nie chwaliłaś nununu!!! :p A robiłaś jakieś badania z tej immunologii?
Po nieudanym transferze dlugo nie moglam dojsc do siebie. Z perspektywy czasu mysle,ze hormony mialy w tym swoj udzial
Zrobilam czesc badan: subpopulacje limfocytow, p-c.antykardiolipinowe, antykoagulat tocznia, p-c.przeciwlozyskowe, p-c .przeciwplemnikowe. Wszystkie wyniki sa w normie. Wspomnialam o tych badaniach mojemu lekarzowi to sie troche posmial ;)
 
Po nieudanym transferze dlugo nie moglam dojsc do siebie. Z perspektywy czasu mysle,ze hormony mialy w tym swoj udzial
Zrobilam czesc badan: subpopulacje limfocytow, p-c.antykardiolipinowe, antykoagulat tocznia, p-c.przeciwlozyskowe, p-c .przeciwplemnikowe. Wszystkie wyniki sa w normie. Wspomnialam o tych badaniach mojemu lekarzowi to sie troche posmial ;)
Śmiech to chyba trochę nie ma miejscu... Powinien zrozumieć, że pragniemy zrobić wszystko co w naszej mocy a nawet więcej, żeby się udało... Super, że wyniki w normie, w takim razie mam nadzieję, że betka to u Was tym razem już tylko formalność :) Kiedy dokładnie będziesz betować? :D
 
Możesz sróbować paracetamol np apap - jest bezpieczny. Nospa raczej działa rozkurczowo i na macicę ok ale czy na jajniki też to już nie wiem. Ale coś mi się wydaje, że to nie o punkcji tylko to jakiś znak...znaczek :D całkiem dobry :D
Mam nadzieję, że to jakiś dobry znaczek ;) bardzo bym tego chciała zobaczymy w piątek
 
Śmiech to chyba trochę nie ma miejscu... Powinien zrozumieć, że pragniemy zrobić wszystko co w naszej mocy a nawet więcej, żeby się udało... Super, że wyniki w normie, w takim razie mam nadzieję, że betka to u Was tym razem już tylko formalność :) Kiedy dokładnie będziesz betować? :D
Testuje w przyszlym tygodniu ale nie wiem jeszcze kiedy dokladnie. Jesli nie dostane@ to pojde pod koniec tygodnia:) Na razie nie mysle za duzo o tym, ciesze sie chwila bez planowania;)
 
reklama
Super podejście :D Też bym chciała umieć tak wyluzować :p Trzymam kciuki!!!!!!
Ostatnio tak to przezywalam,ze az mi trudno w to teraz uwierzyc! Morze lez wylalam, kompletnie nic mnie nie cieszylo, totalna depresja. Gdy hormony wrocily do normy wrocila tez energia i zyciowy realizm ;) W trakcie obserwacji cyklu do crio nie pytalam lekarza ile ma endometrium, jakie sa wyniki hormonow i nawet ile maluchow transferujemy. Zdalam sie na lekarza;) Jedynie w czasie badania usg zerknelam czy jest pecherzyk i potem czy pekl. Moja kontrola nad wszystkim nie pomogla ostatnio wiec stwierdzilam,ze teraz odpuszcze:)
Jesli sie uda bedzie cudownie!!! Jesli nie to miesiac przerwy i kolejna stymulacja...na spokojnie (poki znow nie rozpeta sie burza hormonalna) ;)
 
Do góry