reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie tak mnie strasznie boli bok lewy tak jak by mnie bolał jajnik czy to możliwe że on jeszcze boli po punkcji była 5 sierpnia a transfer 10 co mam robić wzięłam nospe ale to nic nie daje pomocy ??? Co zrobić
 
Hej ja mam wynik 145[emoji33] bylam u lekarza kazał dbac o siebie i zrobić hcg w piątek i poniedziałek to wszystko będzie jasne. Ale jaja tyle iui(6 razy) dwa inf a tu naturalnym sposobem coś zatrybiło. No nic teraz czekam do piątku.
Super wiadomość [emoji2]dbaj o siebie [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety nie pomniejszyła się, przerywam protokół, jeżeli się nie zmniejszy lekarz będzie robił zabieg. Prawdopodobnie jestem tym wyjątkiem, na który gonapeptyl nie działa, ponieważ nie mam żadnych efektów ubocznych, uderzeń gorąca, rozdrażnienia czy tez bezsenności. Już zostałam poinformowana, ze jeżeli będzie Ok to będę szła protokołem krótkim nie długim. Wiec 18 dni kłucia na nic.
Kochana trzymaj się, co się odwlecze to nie uciecze, ja czekam na crio teraz jak na skazanie... Są lepsze i gorsze dni ale ostatnio przeważają gorsze... To czekanie jest bez sensu ale nic nie zrobimy... A ja na antyki mało co zareagowałam a na gonapeptyl super, po kilku dniach zniknęły wszystkie pęcherzyki z jajników (mam pco) a nie miałam kompletnie ŻADNYCH skutków ubocznych, wręcz czułam się po nim lepiej niż normalnie, takiego powera miałam jakbym znów miała 15 lat. Może faktycznie twój organizm na niego nie zareagował ale skutki uboczne nie zawsze występują :) U mnie ostatnio była torbiel na prawie 5cm i lekarz dał mi ORGAMETRIL, podobno bardzo skuteczny i faktycznie tak było - po 2 tygodniach nie było po niej śladu. Nie wiem natomiast czy torbiele mogą się wchłaniać tak szybko, że np w ciągu kilku dni...
 
Ogólnie wręcz wyje. Mąż zły na mnie,ze dziś zrobiłam. Nie rozumie, ze jak w 10dpt nic to nagle w 14dpt nie urosnie. Massakra!!!!
Nie wiem co zrobic zupełnie, zamiast miec wsparcie w nim to on na mnie złośc wylewa.
Chcialabym walczyc dalej , są jeszcze 4 zarodki. Ale nie wiem od czego zacząć, czy ta immunologia czy podchodzic pod crio.
Załamałam się.....
Facet jak facet, my wiemy że raczej już beta nie drgnie ,a on zły że nie wytrzym alas do ustalonego terminu...
Ale musicie walczyć dalej [emoji4]jest o co!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
18 dpt beta 4065:)bardzo mnie to cieszy bo rośnie jak szalona,ale za to zrobiłam TSH i nie powinno przekraczać 2,5,a ja mam 3,06 i FT4 w normie.Wizyte mam dopiero u gina 24 sierpnia czy mam się przejmować aż tak bardzo czy czekać na wizytę??

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wynik bety[emoji16]a co do TSH to się nie znam , ale napewno lepiej jak najszybciej skontaktować to z lekarzem!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogólnie wręcz wyje. Mąż zły na mnie,ze dziś zrobiłam. Nie rozumie, ze jak w 10dpt nic to nagle w 14dpt nie urosnie. Massakra!!!!
Nie wiem co zrobic zupełnie, zamiast miec wsparcie w nim to on na mnie złośc wylewa.
Chcialabym walczyc dalej , są jeszcze 4 zarodki. Ale nie wiem od czego zacząć, czy ta immunologia czy podchodzic pod crio.
Załamałam się.....
Najlepiej zapytaj lekarza jaki ma teraz pomysł, przyciśnij go o jakieś dodatkowe badania lub leki typu relanium itp po następnym transferze... Mi po pierwszej nieudanej próbie zlecił kilka badań i mimo, że wyniki wyszły ok to teraz do crio dołoży kilka leków, w tym jeden immunologiczny, żeby organizm nie odrzucił zarodków.
Twój mąż miał duże nadzieje i nagle w momencie świat zawalił mu się tak samo jak tobie... Faceci czasem zamiast okazywać swoje emocje przez złość powinni umieć płakać razem z nami... Mój też nie umie płakać ale za to stara się mnie pocieszać i przytulać jak już przychodzi załamka... Trzymaj się jakoś :*
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Mam trzecią weryfikację. 16 dpt Bhcg 156 (11 dpt 24, 13 dpt 40). Niby dalej niska ale przyrost chyba ok. Zobaczymy co powie dr. Póki co czekam...
Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia :)
Najważniejsze by ładnie przyrastala [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry