reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
18 dpt beta 4065:)bardzo mnie to cieszy bo rośnie jak szalona,ale za to zrobiłam TSH i nie powinno przekraczać 2,5,a ja mam 3,06 i FT4 w normie.Wizyte mam dopiero u gina 24 sierpnia czy mam się przejmować aż tak bardzo czy czekać na wizytę??

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Dosyć wysokie tsh. Skontaktuj się z lekarzem nawet wcześniej

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ogólnie wręcz wyje. Mąż zły na mnie,ze dziś zrobiłam. Nie rozumie, ze jak w 10dpt nic to nagle w 14dpt nie urosnie. Massakra!!!!
Nie wiem co zrobic zupełnie, zamiast miec wsparcie w nim to on na mnie złośc wylewa.
Chcialabym walczyc dalej , są jeszcze 4 zarodki. Ale nie wiem od czego zacząć, czy ta immunologia czy podchodzic pod crio.
Załamałam się.....
Daj sobie i Jemu chwilę na odsapniecie. Potrzebujecie czasu na zebranie sił. Potem zdecydujecie co dalej.

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
hej
u mnie dzis wynik bety w 10 dpt to < 1.
załamka totalna.
Hej zuzanka..... tak mi przykro, ale głowa do góry. Ja po pobraniu komórek i uslyszeniu że transferu nie będzie miałam świeczki w oczach u Pani dr. W drodze powrotnej plakałam, ale po słowach wsparcia męża że lepiej pocZekać jakby mialy wystapic problemy z przestymulowaniem. Na pewno ciężkie chwile, ale damy radę. Po @ podchodz znowu i czekaj na efekt dodatni:) ja mam przed sobą jeszcze AŻ dwacykle i pod koniec tego drugiego mam nadzieję nastąpi przełom:) ściskam mocno
 
Ja pierdziele Bardzo mi przykro....a miałam nadZieję że się zmniejszy.... :( Ale to teraz kiedy idZiesz na wizytę?? Kurczę obawiam się że mnie też to mozee spotkać....a w którym dniu cyklu teraz jesteś??[/QUOTE10 dzień cyklu. Ale teraz jak przestaje brać gonapeptyl to jakoś inaczej. Za 2 tygodnie 28 mam do lekarza dzwonić. I na wizytę sie umówić
 
Niestety nie pomniejszyła się, przerywam protokół, jeżeli się nie zmniejszy lekarz będzie robił zabieg. Prawdopodobnie jestem tym wyjątkiem, na który gonapeptyl nie działa, ponieważ nie mam żadnych efektów ubocznych, uderzeń gorąca, rozdrażnienia czy tez bezsenności. Już zostałam poinformowana, ze jeżeli będzie Ok to będę szła protokołem krótkim nie długim. Wiec 18 dni kłucia na nic.
Luteina bardzo dobrze działa na torbiele szybko sie po nich wchłaniaja badz dobrej myśli
 
Ogólnie wręcz wyje. Mąż zły na mnie,ze dziś zrobiłam. Nie rozumie, ze jak w 10dpt nic to nagle w 14dpt nie urosnie. Massakra!!!!
Nie wiem co zrobic zupełnie, zamiast miec wsparcie w nim to on na mnie złośc wylewa.
Chcialabym walczyc dalej , są jeszcze 4 zarodki. Ale nie wiem od czego zacząć, czy ta immunologia czy podchodzic pod crio.
Załamałam się.....

Nie załamuj się. Masz jeszcze 4 zarodki (marzenie nie jednej tu dziewczyny). Zrób dla pewności betę za dwa dni. W końcu się uda.
 
reklama
Do góry