reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny proszę o pomoc. Dwa dni temu hcg 14,5(31 dc), dziś 41(33dc). Wszystko odbyło się naturalnie nie chodziłam ostatnio do lekarza i dziś juz nie mogę żadnego złapać. Co ja mam robić. Bardzo małe te wyniki co to może być, biochemiczna ???
ale maja tendencję wzrostową. Biochemiczna jest jak beta spada. Powtórz badanie w poniedziałek. A masz jakąs luteinę w domu bo ja był chyba sobie zaaplikowała albo wczesniej z lekarzem się skontaktowała o ile masz kom
 
Jestem po wizycie. Pan dr powiedział że tak ładnie zareagowałam na szczepienia bo nie brałam encortonu i on mi go odradza brać. Mam skierowanie na jedno doszczepienie i kazał zrobić badanie cytokiny. Nie wiecie jaki jest koszt tego badania i czy na nie się jakoś trzeba umówić czy jak pojadę się szczepić bez problemu mi je zrobią? A i ile się czeka na wynik??
 
jakie leki bierzesz??

Utrogestan 3x2, duphaston 3x1, fragmin, encorton, estrofem 3x1, mefacit, spasmolina 3x1, relanium (bralam do 4dpt) + suplementy. Spasmoline kazał mi dr wczoraj odstawić i dziś brzuch już boli nie tak rozciągająco tylko skurczowo a nie mam ani tabletek ani recepty :(
Do d...z tym wszystkim.
 
Utrogestan 3x2, duphaston 3x1, fragmin, encorton, estrofem 3x1, mefacit, spasmolina 3x1, relanium (bralam do 4dpt) + suplementy. Spasmoline kazał mi dr wczoraj odstawić i dziś brzuch już boli nie tak rozciągająco tylko skurczowo a nie mam ani tabletek ani recepty :(
Do d...z tym wszystkim.
Faktycznie dużo tego:)
 
Jestem po wizycie. Pan dr powiedział że tak ładnie zareagowałam na szczepienia bo nie brałam encortonu i on mi go odradza brać. Mam skierowanie na jedno doszczepienie i kazał zrobić badanie cytokiny. Nie wiecie jaki jest koszt tego badania i czy na nie się jakoś trzeba umówić czy jak pojadę się szczepić bez problemu mi je zrobią? A i ile się czeka na wynik??

Misis a jakie miałaś wskazania do szczepień? Nie miałaś wątpliwości? Jednak jest to ingerencja w immunologię.
 
Oj to bedziemy razem w strachu do piatku bo ja tez wtedy mam wizyte. No i tez jade na nospie bo sie boje ze te bole to jednak lekkie skurcze sa wiec lepiej zapobiegac.
Ja jestem 3 dzień i też mnie tak brzuch nisko boli ale biorę nospe tyle leków mam to chyba normalne tak mi sie zdaje ;) więc tym się jakos nie przejmuje
 
reklama
A i nie orientujecie się czy w APC w łodzi przesyłają wyniki mailowo?? Bo nie usmiecha mi się tam jechać po odbiór wyniku

Wyniki w APC zawsze są online po zalogowaniu przez trzy miesiące . Zrobią ci cytokiny od ręki , kosztu nie pamietam bo robiłam dużo badań naraz ale w sumie czekałam 3 tyg na wszystkie wyniki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry