reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobre[emoji3] mąż bedzie nagrywal a do was przyjdę na konsultacje co jak co tu kazda cos wie i doradzi[emoji13] Najbardziej sie boje jak mu powiem ze ciaza po ivf to moze wymyslac jakies kontrole i bedzie mnie stresować ze z ciążą jest cos nie tak. Jak mi powie ze cos nie tak to sie wybiore do innego albo do pl polece do kliniki. Ja nie mam zaufania do polskich ginekologow w uk co przyjmuja w prywatnych polskich klinikach juz u jednego dalam sie zwodzic i stracila czas i pieniadze.
A jak twoje plamienia, juz przeszly? bo u mnie minely, to tak wygladalo ze one sie pojawily w dniu jak miala byc @ i te plamienia trwaly mniej więcej jak okres czyli z 4dni teraz czysto mam.
Tak plamienia przeszly. Lekarz ni mowil ze to moglo byc po implantacji. Czym zarodek sie mocniej wgryzal tym pojawialy sie plamienia.
 
reklama
a ile dni jesteś po transferze i czy u ciebie też jest ciąża? bo tyle was że nie pamiętam :) też biorę encorton ale od przed wczoraj ginek kazała mi odstawić acard i encorton przez 7 dni po poł tabletki brać już mam i po 7 dniach koniec, trochę obawiam się odstawiania tych leków ale chyba wie co robi :) duphaston też biorę 3x1 i luteine 3x2 i progynove 1x1 i kwas foliowy,a brzuch to mnie pobolewa jak na @ czasami, ale chyba boli bo macica się rozciąga :)

Ja jestem w 15 t i nadal biorę Acard Encorton luteinę duphaston clexan . Od 12 t odchodzę od Encortonu i 16t będzie ostatni .Duphaston ostatnia paczkę . Clexan do końca ciąży Acard min do 20t luteinę tez . Mój lekarz z Vitro wolał czekać aż łożysko będzie gotowi do przejęcia roli opieki nad dzieckiem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
14 dpt. Beta skoczyła ale słaby przyrost. W poniedziałek 3 weryfikacja. Kto by pomyślał że będę z niecierpliwością czekać na koniec weekendu.
też tak miałam na początku najpier robiłam w 9dpt 11dpt 14dpt i 21dpt i dałam sobie spokoj bo pojechałam na USG pierwsze, a ja nie mogę doczekać się wizyt u ginek żeby zobaczyć na monitorze maluszka :) i oczywiscie dowiedzieć się czy wszystsko jest Ok a wizyta dopiero za 3 tyg.Powodzenia ;)
 
Ja jestem w 15 t i nadal biorę Acard Encorton luteinę duphaston clexan . Od 12 t odchodzę od Encortonu i 16t będzie ostatni .Duphaston ostatnia paczkę . Clexan do końca ciąży Acard min do 20t luteinę tez . Mój lekarz z Vitro wolał czekać aż łożysko będzie gotowi do przejęcia roli opieki nad dzieckiem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi moja z Vitro kazała odstawić Acard więc odstawiłam od 2 dni a Encorton biorę jeszcze do czwartku po pół tabletki już i też koniec, no ja w 7t3d
 
Ja jestem w 15 t i nadal biorę Acard Encorton luteinę duphaston clexan . Od 12 t odchodzę od Encortonu i 16t będzie ostatni .Duphaston ostatnia paczkę . Clexan do końca ciąży Acard min do 20t luteinę tez . Mój lekarz z Vitro wolał czekać aż łożysko będzie gotowi do przejęcia roli opieki nad dzieckiem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To zależy od lekarza widocznie jak kazała tak zrobiłam, ale mam obawy trochę ale chyba wie co robi moja ginek
 
Dobrze jest się wygadać :) a teraz podnieś głowe i zacznij wierzyć bo baaardzo dużo daje pozytywne myślenie :)
My staramy się o dzidzie 3 lata. Krótko lub nie ale dla mnie to wieczność. Ale wiem, że jak się nie uda to będziemy starać się o adopcje. Jest tyle istotek na świecie które marzą żeby mieć prawdziwą rodzinę...istotek które na pewno pokochaja mnie bo dam im tyle miłości jak nikt inny :)
Ja od dziecka pamiętam że chciałam adoptować dziecko...oglądałam programy o domach dziecka i strasznie płakałam nad losem tych dzieciaczków bo sama zresztą pochodze z rozbitej rodziny( wychowywałam się bez mamy, która mnie zostawiła )...później dowiedzieliśmy się że nie możemy mieć własnego...to może jakieś przeznaczenie ???
Takie ,, wyjście awaryjne" też pewnie sprawia że nie wywierasz na sobie bardzo dużej presjii
Ostatnio rozmawialismy z M i on sobie nie wyobraza adoptowac... ja jako dziecko zawsze marzylam o swoich i jednym adoptowanym ale musze sie chyba pogodzic z tym ze albo urodze swoje albo skoncze w psychiatryku bo po 7 latach juz mi sie sily koncza...
 
Cześć jestem nowa :) ale od kilku dni z zapartym tchem czytam wasze wpisy. Jestem po 1 transferze 2 zarodków z czwartku we Wrocławiu (invimed) na 21 sierpnia mam badanie z krwi hcg ale na ta chwile to tylko luteinę duphastan estroferm i akard. Zobaczymy i trzymam za wszystkie kciuki.
Cześć też jestem z Invimedu we Wrocławiu od dr gizlera. A ciebie kto prowadzi?
Moje pierwsze Ivf udane :)
 
Hej. Wczoraj po poście Ylony chyba przylamalam się mocno....zrobilam dla uspokojenia test sikanca w 7 dpt....i oczywiście jedna kreska!! Wiem może za wczesnie.... I teraz zastanawiam się na beta w 10 dpt. Zarodek był 3 dniowy.
Jak na 3dniowego to zdecydowanie za wszesnie, idz na betke w 10dpt:)
 
reklama
Faszeruj sie dalej luteinka:) Wartosci male ale przyrost oki. Wyglada mi to na jakas pozna owulacje i stad wyniki jeszcze niskie. Ale czad! Cuda sie zdarzaja:)
Dziewczyny proszę o pomoc. Dwa dni temu hcg 14,5(31 dc), dziś 41(33dc). Wszystko odbyło się naturalnie nie chodziłam ostatnio do lekarza i dziś juz nie mogę żadnego złapać. Co ja mam robić. Bardzo małe te wyniki co to może być, biochemiczna ???
 
Do góry