reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mokka tylko sie tu na mnie nie obrazaj
Wiem ze latwo powiedziec bo przy pierwszym podejsciu zachowywalam sie dokladnie jak ty wszystko mnie stresowalo czas sie niemilosiernie ciagnal
Ale z doswiadczenia ktore nabylam przy 3 podejsciach czego tobie nie zycze polecam odstresowac sie i to tak na maksa oderwac glowe od podejscia do crio zaszalec poki sa wakacje zajac sie soba i zwiazkiem. Poprostu zajac sie czymkolwiek zeby sie nie nakrecac.
Pamietaj ze udane podejscie to podejscie bez stresu :)
Polecam trenning autogenny schulza fajnie odpreza i wycisza
 
Żadnej absolutnie weryfikacji nie bylo.. nie wiem skąd te opinie.
Ja chyba ich nie czytalam, wiec nawet sie nad tym nie zastanawialam, czy jestem wystarczajaco wyjatkowym przypadkiem dla niego ;) po prostu na rejestracji powiedzialam, ze chce sie zapisac na pierwsza wizyte i kiedy Zamora ma termin - mial za 2 mieisace chyba. to podziekowalam. kiedy ma Wojewodzki - jakos podobnie. to podziekowalam. a w takim razie Lewandowski? przelaczyla mnie babka do jakies "specjalnej" babki ktora rejestruje do Lewego (jakas jego asystentka, pielegniarka, czy polozna..). powiedziala, ze dr przyjmuje na pierwsza wizyte w okolicach 21dc wiec mam zadzwonic w 1dc i sie umowic. To pytam, czy bedzie mial tak szybko termin, odpowiedziala, ze oczywiscie.
Zadzwonilam za 2 dni, jak przyszla @ i sie umowilam na 21dc. i tyle.
dzięki Kochana, słyszałam że on tylko ciezkie przypadki.. oki a wizyta u niego droższa , tak? to ile kosztuje?
 
Wlasnie mnie lekarz mowil ze.przy krio jest nawet lepiej bo organizm odpoczywa i u mnie sie sprawdzilo. Nie nastawiaj sie negatywnie, ok?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pod tym wzgledem ze organizm jest wypoczety nie tak jak przy swiezym transferze to jest prawda ze moze byc wieksza skutecznosc. Lekarz skupia sie na przygotowaniu endometrium a nie na dawkach lekow do stymulacji
 
reklama
Właśnie nie, żaden lekarz tego nawet nie zasugerował.. teraz zapytam o to czy M nie powinien tez czegoś brać..
Jesli gin nic ci nie przepisze to wtedy do rodzinnego idz po recepte na unidox a najlepiej wez swoj antybiogram i rodzinny nie powinien robic problemow z wypisaniem odpowiedniego antybiotyku dla emka
 
Do góry