reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś mam jakiś gorszy dzień :( transfer dopiero we wrześniu a ja myślę co jeśli się nie uda, że nie mam tak jak większość dziewczyn wiele kropków i jeszcze jajeczek w zapasie tylko ten jeden jedyny skarb.... a szanse w in vitro wiadomo... a jeszcze przy crio według statystyk mniejsze... czyli to moja jedna jedyna szansa... Tak się boję :(
W mojej klinice szanse z crio są o ok 10% większe!!! głowa do góry :)
 
Dziewczyny wy tez w 5tc tak szybko przybieralyscie na wadze ja sie nie mieszcze w spodnie ledwo je dopinam a brzuch mam jak balonik. Jak tak dalej to juz za tydzien ciazowe spodnie bede musiala kupić [emoji5]
Ja też tak mam. Strasznie duży brzuch. Taki napompowany. A wcale dużo nie jem. Ale to pewnie leki hormonalne i sterydy.
 
Dziewczyny może mi podpowecie zrobiła dla siebie badania tsh i ft4 i wysZło tsh 2.45 bardzo zawsze miałam ponizej 1 dzis jest 25 dc cyklu podczas brania gonapeptyl czy to ma jakiś wpływ ? Cały czas miałam dobry tsh podczas brania eutyhrox .. potem lekarz mi zmienił na novothyral minęło dobrE pol roku i taki wynik... nie wiem co mam zrobić czy znów wrócić do euthroxu ... czy d ac znać lekarzowi tylko zrobiłam to na własną rękę nie chce żeby krzywo patrzal czy powtórzyć za parę dni ??
A co ma krzywo patrzeć - mój wszystko zawsze przegląda i każe wpisywać skrupulatnie asystentce :) To dobrze, że pilnujemy tego, z czym mamy problem. Zapytaj o powrót do tego wcześniejszego leku, jeśli będziesz spokojniejsza to ma sens :) Ewentualnie niech Ci zwiększy dawkę tego co bierzesz teraz.
 
Cześć dziewczyny. Odebrałam dzisiaj drugi wynik HCG. Niestety beta spadła. Nie udało sie. To nasz pierwszy transfer - mam nadzieje ze kolejny bedzie lepszy. Duzo sie dzieki wam dowiedziałam.
Tak mi przykro... Wiem coś o tym... Bądź silna, zapytaj lekarza co można zrobić przed kolejnym podejściem, żeby zwiększyć szanse. Pobadaj się trochę, zapytaj o dodatkowe leki. Będzie dobrze!
 
reklama
Do góry