reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Evulek ja tez nie mm problemow z lataniem ale na pewno w 1 trym bym.nie poleciala. A w ktorej czesci mieszkasz? Moze bys promem do dublina przyplynela do mojego lekarza? On jest tu raz na 2 tyg
Macie racje z tym lataniem jednak nie polece do pl. Jak wroce z pracy to popatrze jacy lekarze sa w polskich klinikach i na usg sie umowie do kogos z nich. Jak dzis sie czujesz?
 
reklama
U u ciebie też na początku ciąży występowały, lub występują? rano przed badaniem krwi i na piżamie nic nie bło musiało jak wróciłam nie mam teraz nic na wkładce ale jak byłam w toalecie siusiu to podczas podcierania troszkę brązowego bez krwi mam nadzieje że to nic poważnego,ale wiesz jak to bywa ja jestem strasznie panikara bardzo się martwię :(
Chyba faktyczie te plamienia nas przesladuja.. j wczoraj w ciagu dnia ok a w nocyjak wstalam brazowa plama...
Potem przez pol nocy nie moglam.zasnac i chyba mialam mdlosci. Mowi chyba bo to nowosc dla mnie[emoji6]

Niedawno sie obudzilam i leze ale mam takie dziwne uczucie w podbrzuszu ze np jak chcialam wysmarkac nos i sie napielam to normalnie czulam cos takiego jakbym tak z przodu w dole brzucha miala zakwasy. Nawt nie umiem tego opisac.
 
Mam pytanie kiedy miałaś transfer? Ja jutro mam 16 dpt i usg mam nadzieję że będzie widać chociaż kropeczka w macicy bo muszę wykluczyć ciaze pozamaciczna. Lekarz z kliniki kazał robić usg dopiero koło 10 sierpnia ale ja tyle w niepewności nie wytrzymam
Mi tez wizyta wypadnie w 16dpt. Ciekawa jestem co u Ciebie bedzie widac[emoji16]
 
Dziewczyny a moze mi ktoras wytlumaczyc dlaczego niektore z Was oprocz progesteronu (luteinan lutinus, ulrogestan...itd) biora jeszcze duphaston?
 
Dziewczyny dziś mój 10 dpt 3 dniowych zarodków od wczoraj mam plamienia dziś poleciałam na bete i jest 6,98 mIU/ml ... więc chyba jedna wielka dupa.... jak myślicie ?
 
reklama
Do góry