reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Madziu maleńka urocza
emoji173.png
juz nie moge sie doczekac mojego pierwszego podgladania
emoji4.png
Mam nadzieję że to tylko jednorazowe bo rano nic nie było tylko jak wracałam poczułam jak brzuch mnie zaczał bolec mocnej i chcialam wziasc leki jak zawsze i patrze i sie zalamalam szybko tel do rejestracji i dzis jade zeby sprawdzić :(:(:(
trzymam kciuki. Musi być ok :)
 
reklama
Nie wiem, ogólnie nie mam problemow z lataniem raczej nie stresuje sie, ale musze sprawdzic czy ma to jakis wplyw na ciaze. Jeszcze nie postanowilam ale z jednej strony jak mam isc do polskiego ginekologa w uk ktory nie zna sie na ivf to wole wybrac sie do kliniki. Zobacze jeszcze, teraz musze sie ogarnac po powrocie.
To nie chodzi o Twój stres czy jego brak tylko o zmianę ciśnienia. Dziwię się że żaden lekarz ci o tym nie powiedział.

[emoji127] 28.10.2017
 
Ah te plamienia nas prześladuja... przy in vitro wielu kobietom to się zdarza niestety. Lekarka mówiła mi ze to macica sie buntuje przeciw sztucznemu wprowadzeniu zarodka...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
U u ciebie też na początku ciąży występowały, lub występują? rano przed badaniem krwi i na piżamie nic nie bło musiało jak wróciłam nie mam teraz nic na wkładce ale jak byłam w toalecie siusiu to podczas podcierania troszkę brązowego bez krwi mam nadzieje że to nic poważnego,ale wiesz jak to bywa ja jestem strasznie panikara bardzo się martwię :(
 
Niby w I trymestrze odradzaja latanie

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
A ja się z tym nie zgodzę. Nie ma żadnych przeciwwskazań do latania w każdym okresie ciąży. Oczywiście pod warunkiem, że ciąża przebiega prawidłowo i nie ma żadnych krwawień czy plamień. I przyszła mama nie ma niedokrwistości.
 
U u ciebie też na początku ciąży występowały, lub występują? rano przed badaniem krwi i na piżamie nic nie bło musiało jak wróciłam nie mam teraz nic na wkładce ale jak byłam w toalecie siusiu to podczas podcierania troszkę brązowego bez krwi mam nadzieje że to nic poważnego,ale wiesz jak to bywa ja jestem strasznie panikara bardzo się martwię :(
Mam pytanie kiedy miałaś transfer? Ja jutro mam 16 dpt i usg mam nadzieję że będzie widać chociaż kropeczka w macicy bo muszę wykluczyć ciaze pozamaciczna. Lekarz z kliniki kazał robić usg dopiero koło 10 sierpnia ale ja tyle w niepewności nie wytrzymam
 
reklama
Do góry