reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@MoKa a u jakiego lekarza jesteś w Novum? Może spróbuj do Wojewódzkiego. On się mną zajmuje - jestem zadowolona ... stymulację rozpisywała mi dr Dobek i on na pierwszy rzut oka stwierdził, że słaba (takie dawki jak Twoje), a moje AMH to 6 .... nie wiem jak Ci pomoc - a bardzo bym chciała. Wiem jakie to wielkie rozczarowanie :( trzymaj się i dobrze przygotuj do jutrzejszej rozmowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Miałam 2 histero i nic takiego nie przechodziłam..
a nie ma mozliwosci ze to np implantacja?...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie ma - transfer miałam w zeszłym miesiącu - drugi - nieudany. Potem przed histero test ciążowy, a po wstrzemięźliwość ... wiec może zaszkodziłam sobie tym Iladianem [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brałam tylko to co lekarka zaleciła czyli zastrzyki menopur i gonadyl nie wiem co może poprawić ich jakość... Nie sądziłam że z nimi tak źle...

MoKa
Bardzo mi przykro

Miałam podobna sytuacje jak Ty. Jakby mnie ktoś po mordzie strzelił tak się czułam.
Nawet te same leki do stymulacji.
To Twoje pierwsze invitro?

Idź do innej kliniki na konsultacje ze wszystkimi badaniami które miałaś zrobione + mąż
Pamiętaj by wziąć protokół po nieudanym invitro.
Tam będziesz miała wszystko dokładnie opisane.
Podnieś się i WALCZ

Ja zmieniłam klinikę, byłam w dwóch. Dwóch innych lekarzy stwierdziło ze miałam złe dobrana stymulację dlatego tak komórki przestaly się rozwijać.

Teraz dwóch różnych lekarzy wybrało długi protokół w moim przypadku.
Niech wszystko powoli rośnie...

Niedługo odbieram kariotypy.
Wracamy z wakacji, urządzamy mieszkanie bo kupiliśmy większe i STARTUJEMY !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MoKa a u jakiego lekarza jesteś w Novum? Może spróbuj do Wojewódzkiego. On się mną zajmuje - jestem zadowolona ... stymulację rozpisywała mi dr Dobek i on na pierwszy rzut oka stwierdził, że słaba (takie dawki jak Twoje), a moje AMH to 6 .... nie wiem jak Ci pomoc - a bardzo bym chciała. Wiem jakie to wielkie rozczarowanie :( trzymaj się i dobrze przygotuj do jutrzejszej rozmowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
a MOKA jest w Novum????o_Oo_Oo_O
 
MoKa
Bardzo mi przykro

Miałam podobna sytuacje jak Ty. Jakby mnie ktoś po mordzie strzelił tak się czułam.
Nawet te same leki do stymulacji.
To Twoje pierwsze invitro?

Idź do innej kliniki na konsultacje ze wszystkimi badaniami które miałaś zrobione + mąż
Pamiętaj by wziąć protokół po nieudanym invitro.
Tam będziesz miała wszystko dokładnie opisane.
Podnieś się i WALCZ

Ja zmieniłam klinikę, byłam w dwóch. Dwóch innych lekarzy stwierdziło ze miałam złe dobrana stymulację dlatego tak komórki przestaly się rozwijać.

Teraz dwóch różnych lekarzy wybrało długi protokół w moim przypadku.
Niech wszystko powoli rośnie...

Niedługo odbieram kariotypy.
Wracamy z wakacji, urządzamy mieszkanie bo kupiliśmy większe i STARTUJEMY !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hooope ,super,niech sie dzieje:D:D:D
 
Tak jestem w tym programie dlatego też zła jestem bo mi zaprzepaścili jedną szansę. Serio im więcej o tym myślę tym bardziej uważam że nie powinno u mnie w ogóle dojść do punkcji w takiej sytuacji gdy były cztery wątpliwej jakości pęcherzyki a przynajmniej powinnam być uświadomiona i mieć prawo decyzji.

Aha program!
Nie zmienia to faktu ze poszłabym na konsultacje do innych klinik. Zobaczyć co powiedzą. Do niczego to nie zobowiązuje a będziesz spokojniejsza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma - transfer miałam w zeszłym miesiącu - drugi - nieudany. Potem przed histero test ciążowy, a po wstrzemięźliwość ... wiec może zaszkodziłam sobie tym Iladianem [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Myśle ze iladian by nie zaszkodził.. mozne jednak jakieś grzybki zostały którym iladian nie dał rady ?
Lactovaginal bierz koniecznie żeby florę odbudować.
Myśle ze to mogło być po histero, coś się tam macica oczyszcza po zabiegu..
A nie? Kurde to chyba coś pomyliłam w takim razie ... przepraszam [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba w Katowicach jest moka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Myśle ze iladian by nie zaszkodził.. mozne jednak jakieś grzybki zostały którym iladian nie dał rady ?
Lactovaginal bierz koniecznie żeby florę odbudować.
Myśle ze to mogło być po histero, coś się tam macica oczyszcza po zabiegu..


Chyba w Katowicach jest moka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Lactovaginal właśnie brałam od ustąpienia plamienia po zabiegu. I w trakcie pojawiła się infekcja :/ wzięłam nospe i leżę. Może to Poprostu taka silna infekcja ....
Dziękuje [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry