reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Żadnego wydruku ani słowa o ilości pęcherzyków co nawet pielęgniarki zdziwiło... Potem też czytałam że u was po badaniach krwi też przed punkcją lekarze coś wnioskowali a u mnie nawet ich nie sprawdzała... Wizyta to było tylko serio 3 minuty z rozebraniem się i USG.
No to lipa bo u mnie wizyty to po godzinie trwaja
 
reklama
Ktos pytal o Invimed w Warszawie. Ja tam chodzilam, mnie sie udalo za pierwszym razem. Prowadzil mnie Kaczynski, bardzo malomowny i w pierwszym kontakcie troche mruk, szlismy powoli ale do celu. Jak sie go o cos pytalo to odpowiadal, ale sam z siebie malo mowil. Teraz prowadzi moja ciaze. Ktos narzekal ze atmostera.jak w fabryce... byc moze jest troche tasmowo i nie ma.takiej domowej, intumnej atmosfery... ale znaja sie na tym co robia, recepcja jest ok. Dla mnie plusem jest, ze chodzisz zawsze.do tego samego lekarza. Co do minusow - dla mnie takim byla wspolpraca z koordynatorkami... no ciezkie byly... ale dla mnie ta klinika byla szczesliwa.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak radzilyscie sobie z bolem macicy w pierwszych dniach? bo nie umiem go okreslic to sa takie nawet nie rwania ale tak bol kilka sek i odchodzi. Nie wiem czy to sa skurcze bo niby podobnie jak przy mocnym @ ale ciezko stwierdzic i to tak co jakis czas pobolewa i czasem jakby ktos szpilke wbijal takie klucie. Boje sie i nie wiem co moge zrobic. Pije nospe zwykla 3x2 i magnez slow-mag b6 2rano i 3 wieczorem
 
Oczywiście że mogli tak pomyśleć ale... Po to są kontrole USG żeby w razie słabej reakcji zmienić leki i dawkowanie ich a tego u mnie nie zrobiono, po drugie powinnam mieć informację o słabej reakcji i małej ilości pęcherzyków a po trzecie powinnam mieć mierzone endometrium i w razie czego podane leki a że jest słabe dowiedziałam się po punkcji, na wyniki krwi też lekarka nawet nie zerknęła. Trudno więc się nie złościć.
Masz racje, ja zaczynałam z dawka 200 gdy słabo rosły co potwierdzały też wynik estradiolu zwiększono mi dawke do 375 gdzie moje amh to ponad 7. Ty też masz ok amh także upatrywałabym wine w niewłaściwej stymulacji.
 
Ilodniwe byly zarodki? Ja bym polecala jednak bete. Sikance oszukance... ja po jednym caly dzien ryczalam bo pokazal cien cienia cienia i bylam pewna ze sie nie udalo z kolejnego dnia beta 70+.
Zarodki 3 dniowe swiezynki
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ilodniwe byly zarodki? Ja bym polecala jednak bete. Sikance oszukance... ja po jednym caly dzien ryczalam bo pokazal cien cienia cienia i bylam pewna ze sie nie udalo z kolejnego dnia beta 70+.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
3 dniowe swiezynki.
Na bete pewnie to w poniedziałek pójdzie Ż.
 
Ale w trakcie stymulacji nie robiłaś badan? Ja przyjezdzalam godzinę przed wizyta i jak byly wyniki to szlam na wizyte
U mnie tez przed każdą wizyta podgladowa miałam pobierana krew i później z wynikami na wizyte. Zawsze miałam po każdej wizycie sprawozdanie z niej

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak radzilyscie sobie z bolem macicy w pierwszych dniach? bo nie umiem go okreslic to sa takie nawet nie rwania ale tak bol kilka sek i odchodzi. Nie wiem czy to sa skurcze bo niby podobnie jak przy mocnym @ ale ciezko stwierdzic i to tak co jakis czas pobolewa i czasem jakby ktos szpilke wbijal takie klucie. Boje sie i nie wiem co moge zrobic. Pije nospe zwykla 3x2 i magnez slow-mag b6 2rano i 3 wieczorem
Ja na twoim.miejscu skontsktowalabyn sie z lekarzem
 
Ja czekam na @ i zlosliwa nie chce przyjsc a od czwartego dnia antyki i ok 20 tabl wizyta a malpa nie chce przyjsc..trzy dni temu mialam bole jak na okres a tu zniknely i nic..mysle czy ten dhea eljot moze wydluzyc cykl?
 
reklama
3 dniowe swiezynki.
Na bete pewnie to w poniedziałek pójdzie Ż.
Sikacz jest niepewny. Serio... czytales ze komuc cos pokazal a tu bety niet... a czesciej robi w druga strone... chcecie stresowac sie caly weekend? Jak macie
Laboratorium blisko - lepiej beta, ale mozecie zaryzykować :)




Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry