reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak jestem w tym programie dlatego też zła jestem bo mi zaprzepaścili jedną szansę. Serio im więcej o tym myślę tym bardziej uważam że nie powinno u mnie w ogóle dojść do punkcji w takiej sytuacji gdy były cztery wątpliwej jakości pęcherzyki a przynajmniej powinnam być uświadomiona i mieć prawo decyzji.
A jakie masz AMH? Pewno juz kiedys padlo to pytanie ale nie pamietam
 
Lekarz twierdził że jeśli jest to ta najsłabsza endometrioza i że nie powinno to w niczym przeszkodzić...
Co do leków na poprawienie. Wiem, że w Kriobanku stosują lekarze jakies leki inne na poprawienie komórek, szczególnie przy niskim amh. Jednak nie wiem. U mnie tez było mało komórek- wg mnie to wiek, tylko miałam to szczęście ze 1 został ze mną i oby na dłużej.
 
Mokabardzo mi przykro. Ja tez mialam tylko 4 z czego jeden odpadl od razu a potem odpadl drugi
Wiele dziewczyn ma malo.. a bralas cos napoprawe jakosci jajeczek?
Przykro mi Moka ja na poprawe jajeczek biore DHEA i koenym Q10 tak zalecil lekarz bo przy punkcji kiepsko bylo 5, 3 puste dwa pobralo, jeden odpadl i tylkojeden zostal podany ale nie zostal ze mna. Lekarz zdecydowal zeby to brac na poprawe i zobaczymy
 
reklama
Do góry