reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O maj czyli całe 5 dni codziennego myślenia czy moje kochane kropki żyją, czy się rozwijają i czy im dobrze?
Wy dziewczyny jesteście niezwykłe że takie wytrwałe jesteście. Ja to chyba oszaleję
Wiesz, że ja dopiero zadwoniłam do embriologa w dniu mrożenia co i ile jest ;) byłam zadziwiająco spokojna i to bez leków :pBędzie dobrze. Nerwy niewskazane ;)
 
O maj czyli całe 5 dni codziennego myślenia czy moje kochane kropki żyją, czy się rozwijają i czy im dobrze?
Wy dziewczyny jesteście niezwykłe że takie wytrwałe jesteście. Ja to chyba oszaleję
MoKa cierpliwość to podstawa... Wiem że ciężko ale co zrobić. Ja dowiedziałam się co z moimi pozostałymi zarodkami dopiero 5 dni po transferze a jadąc na transfer nie wiedziałam czy ile mam i czy się zaplodnily.
 
Ja mam problemy z kregoslupem i to duze i neurolog jak mowilam ze staram sie o dziecko powiedzial ze jesli jestem w stanie poradzic sobie z bolem biorac tylko paracetamol to zeby nie brac lekow NLPZ do ktorych nalezy diclofenak ktory jest tez w skladzie voltarenu. Zalecil masaze lub ewentualnie zabiegi fizykoterapeutyczne w okresie gdy nie mam stymulacji i cwiczenia
Wiem o co chodzi. Ja z kolei najczęściej stosowałam takie maści na stawy. W konsekwencji leczenia immunologicznego stawy w znacznym stopniu odpuscily a jak czasami bolą lub kręcą to musze po prostu rozgrzać i rozmasowac...

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny a czy wy po punkcji miałyśmy przez tydzień zastrzyki przeciwzakrzepowe? Bo tak się zastanawiam czy to normalne czy ze względu na tą moją macicę mi dał? I po ilu dniach Wam mrozili zarodki?
Też miałam przez tydzień . a jeśli chodzi o kontakt z embriologiem to ja nie mogę narzekać cudowny człowiek Pan Wojciech S. Nawet nam podał do siebie bezpośredni nr tel .
Na kogo Ty tam trafiłaś?? Aż nie mogę uwierzyć że leczyny się w tej samej klinice!!
 
@MoKa kochana nie denerwuj się. Co ma byc to będzie, stres jest złym doradca. Oni na prawde maja dobre laboratorium. Zobaczysz ze bedziesz mieć 3 piękne zarodki przypomnij mi kochana. To jest Twoja 3 stymulacja?
 
reklama
Do góry