reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzia leze dalej (pomijajac wc ktore musialam zaliczyc zaraz po skurczach) ale normalnie nie wiem co to sie stalo. Jestem w takim szoku. Czuje ze juz po wszystkim...
Jeszcze ten sen... snilo mi sie ze leze w lozku i jest jakies dziecko chlopczyk kilku miesieczny i czym bardziej ja go chcialam do siebie przytulic tym bardziej on sie wyrywal i dostalam tych skurczy[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
Bez paniki, sny przy naszych przejściach mogą być tak poje**ne ze szkoda gadać. Większość z nas brykala się z mniejszymi lub większymi skurczami a zarodki były na swoim miejscu. Bierz no spe regularnie przez kilka dni i zalecam magnez. Będzie dobrze

[emoji127] 28.10.2017
 
Cześć Wam. Podczytuję Was od wczoraj. Znalazłam te forum przypadkowo. 3,5 roku temu przechodziłam ICSI w Białymstoku w Kriobanku - mam kochanego synka 2,5 letniego. Teraz podjeliśmy decyzje o rodzeństwie. Jestem dziś 3 dpt, miałam podaną w 5 dobie blastocystę komórkową. Nie mamy zamrożonych maluchów. Pomimo, że mam już synka, czuję jakbym przechodziła to pierwszy raz, ta sama nadzieja i ten sam stres :) Gratuluję wszystkim , którym się tu udało i tych co niebawem testują. Pozdrawiam Was :)
A u kogo się leczysz w Kriobanku? Ja u dr Kuczyńskiej
 
No to teb tego... Zbieramy się na punkcję... Ależ to ja miałam dziwne sny. Części nie powiem bo niech się spełni a część to że wyszłam z ciała patrzyłam i sama podpowiadałam lekarzowi gdzie jeszcze jajka są :) był tam też mój M i psy hahaha cała rodzinka :) a potem jak na wielkiej sali podczas jakiejś imprezy mieli oficjalnie ogłosić ile się zapłodniło to uciekłam z innym facetem, który zadzwonił do mnie i powiedział że mam olać wszystko i będziemy szczęśliwie żyć ze sprzedaży jego spermy :) SERIO! Co te hormony z głową robią. Wstałam to myślałam że padnę ze śmiechu :)
Dobre [emoji1]Powodzenia niech jajka współpracują [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny - wielki dzień. @MoKa ma pukcję, długo wyczekaną i.. wyśnioną :D:D
Cytując @Hooope86 - Owocnych jajozbiorow!!!

@Justyna3007 - beta raczej jeszcze nie wyjdzie, ale pięknych hormonów :)
@bertha - bezbolesnej punkcji, "czystego" endo, samych pozytywnych wiadomości :)
@froncia - udanej wizyty!!!
Powodzenia dziś w [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bez paniki, sny przy naszych przejściach mogą być tak poje**ne ze szkoda gadać. Większość z nas brykala się z mniejszymi lub większymi skurczami a zarodki były na swoim miejscu. Bierz no spe regularnie przez kilka dni i zalecam magnez. Będzie dobrze

[emoji127] 28.10.2017
Relanium też uspokaja macicę , ale to już lepiej z lekarzem uzgodnić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry