reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny - wielki dzień. @MoKa ma pukcję, długo wyczekaną i.. wyśnioną :D:D
Cytując @Hooope86 - Owocnych jajozbiorow!!!

@Justyna3007 - beta raczej jeszcze nie wyjdzie, ale pięknych hormonów :)
@bertha - bezbolesnej punkcji, "czystego" endo, samych pozytywnych wiadomości :)
@froncia - udanej wizyty!!!

Przyłączam się do życzeń :). Powodzenia dziś dziewczynki.
 
Cześć Wam. Podczytuję Was od wczoraj. Znalazłam te forum przypadkowo. 3,5 roku temu przechodziłam ICSI w Białymstoku w Kriobanku - mam kochanego synka 2,5 letniego. Teraz podjeliśmy decyzje o rodzeństwie. Jestem dziś 3 dpt, miałam podaną w 5 dobie blastocystę komórkową. Nie mamy zamrożonych maluchów. Pomimo, że mam już synka, czuję jakbym przechodziła to pierwszy raz, ta sama nadzieja i ten sam stres :) Gratuluję wszystkim , którym się tu udało i tych co niebawem testują. Pozdrawiam Was :)
Witaj :)

Fajnie, że na nas trafiłaś i że do nas piszesz. Rozgość się, zostań z nami - będziemy się wspiorać. Super, że masz już trochę doświadczenia - to jest dla nas również cenne :)
 
Tylko 4 jajka... Transferu nie będzie bo płyn w macicy :( i w ogóle nie wiadomo co dalej :( ja już mam dość :(
4, ale pewnie ładne :)

Co do transferu... ja też miałam odroczony i był dla mnie szczęśliwy :):)
Ale po tej wiadomości - upiłam się. Może nie proponuję tego samego, ale proponuję się zrelaksować :)
 
Będzie dobrze tylko się staraj nie denerwować to najgorsze jest.

Kurde mogliby mieć kilka rozmiarów tych jednorazowych sukienek na bal pobraniowy ;) wyglądam w tym jak w w worku już nie mówiąc o tym że dekolt taki wielki że całe cycki mi widać a te papierowe kapcie to też nie za bardzo buty na taki bal dla kopciuszka... :)
Trzymam kciuki za twoje jajeczka... Oby były piękne.
Dziewczyny wlasnie sie obudzilaam ze strasznym snem a w sumie to mnie obudzily skurcze macicy takie mocne! Wzielam 2 nospy ale tak sie boje[emoji22]
Nie martw się ... Mnie przez kilka nocy budziły takie bóle, że aż się zwijalam... Jak po no spie przeszły to ok... Mi przechodziły w ciągu godziny....
Dziewczyny, dziś znów prądu u mnie nie ma... mogę nagle zniknąć i może mnie nie by do wieczora :D
A rachunek opłaciłaś!?!? Oj Madzia Madzia w ciąży zauważyłam czasem jakiś zanik szarych komórek u siebie więc może i tobie to wypadło z głowy...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Amol jest dobry na wszystko :DNawet migrenie daję radę na 10 minut . Voltarem myślę że można spokojnie na kolano maznąc .Nie jeść ;)
Voltaren jest z ketaprofenem jak sie nie myle to jest lek steroidowy a lek wchlania sie przez skore wiec mysle ze raczej nie
 
Ostatnia edycja:
Do góry