reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dość standardowy zestaw.
Tak samo btałam lutka i dupka - jesli sie uda te się bierze do ok 12 tc
Zamiast Clexane mam fraxiparyne, ale to podobne - to się bierze do końca ciąży (przynajmniej mój tak zalecił).
Estrofemu miałam ciut więcej - nie pamiętam kiedy, ale ok 10-12 tyg odstawiłam.
Euthyroxu biorę połówkę 75 - to jest lek do końca ciąży

Potem do tego będą witaminki :)

Jeśli żona ma skurcze może sobie wsiąść no spe, ale zwykłą nie forte, max 3 tabletki dziennie.
Ktoś ma jeszcze jakieś rady??
Skurczy nie ma, zakuło ją raz w lewym jajniku.
Teraz objawów jakowych nie ma. Mówiła mi tylko, że płyny z niej idą. Podejrzewa, że po lekowe. Bez śladu krwi i innych kolorów.
Widzę, że ma większy apetyt. Ta godzina to zawsze była godzina bez jedzenia, a chodzi z cebulakiem, które sama piekła dzisiaj.
Na pewno też trochę ja doszukuje się objawów zewnętrznych. :)
 
Kochana tak mi przykro :(
Wyszalej sie wyluzuj i wracaj do nas :* a najlepiej juz po urlopie bo w kupie razniej :)
Bede miala chociaz z kim czekac na kolejne podejscie a tak tu sama weteranka zostane

Kochana przed kolejnym.podejsciem zrob sobie histeroskopie zeby sprawdzic czy faktycznie nie ma tam polip

Małgosiu jestem... czytam
Niedługo odbieram kariotypy.
I startujemy
Myśle listopad - luty...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Same złe wiadomosci.
A ja tak pisałam ,że nie czułam nic tylko ból piersi jak właśnie zawsze przed okresem tak potwiwrdzilam dla formalności to beta 0,1.
Co by nie było to jednak strasznie się czyta taki wynik.
Zrobilam sobie przy okazji parę badań,bo na 3 sierpnia jadę do Paśnika.
Powtórzyłam anty Tpo i Tg,dorobilam Ana
Wachalam się nad NK,bo to 300 zl.
Tylko może powtórzyc,żeby do Paśnika mieć ze sobą, jak myśliciel?
TSH zaszalalo,bo mam az 5,8.
Znowu coś rozwaliło mi zarodki.
Miałam tym razem skurcze w nocy podczas snu i nie miałam jak nad tym zapanować.
Kochana tak mi przykro :(
Tsh moglo podskoczyc od stymulacji napewno jest do zbicia. Komorki nk warto zrobic ale jesli juz je mialas robione to moze najpierw wizyta u lelarza a on sam zleci ci poyrzebne badania
 
reklama
Do góry