reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ale dziś padaka... Tak czytam i nie wiem co napisać, miał być taki dobry dzień a tu doooopa. @Alfistka trzymaj się dzielnie, zbieraj kasiurke, pociśnij lekarza o jakieś badania, histero możesz zrobić, zapytaj o ten drilling jeszcze raz - masz zajebiste amh, szkoda się faszerować jak są takie niemrawe wyniki. Poszalej, tylko nie za dużo bo przepierdzielisz za dużo kasy na głupoty :p A potem wracaj do nas, dzielny rycerzu, tyś tu jest najpozytywniejszą mordką, odezwij się czasem co słychać :)
@micheline @Ivo2014 tak mi przykro, każdą porażkę przeżywam jak swoją, dlaczego to takie popieprzone ;/
@MoKa miłej nocki życzę, niech jajka wypoczną bo od jutra mają duuużo roboty :) Kolorowych snów na samolocie :D
 
Kobietki mam pytanie udało mi sie dostać do lekarza 3 dnia okresu czyli jadę w środę i powiedział że leki i co dalej możecie mi powiedzieć jak to wygląda bo jak narazie wiem że 3 dnia zacznę brać leki a co dalej to pustka
 
Przepraszam,że takie pytanie ale to nasz pierwszy raz i nie wiemy co i jak Kiedy nic dopiero chyba w środę sie wszystkiego dowiemy boję się Ale czuje taka radość w sercu ,że już sie wszystko zaczyna :)
 
Kobietki mam pytanie udało mi sie dostać do lekarza 3 dnia okresu czyli jadę w środę i powiedział że leki i co dalej możecie mi powiedzieć jak to wygląda bo jak narazie wiem że 3 dnia zacznę brać leki a co dalej to pustka
Potem monitoringi, kontrolowanie hormonów, ewentualne zmiany dawek leków i jak jajka będą piękne i dorodne to punkcja, zapładnianie i czekanie na cud :) Transfer może być w tym samym cyklu - zarodeczki podają w 2,3 lub 5 dobie, w zależności od rokowań lub upodobań kliniki. po transferze odpoczywasz, pachniesz, mąż dba o Ciebie i czekasz na betę :) a za 9 miesięcy na porodówkę :)
 
Dziewczyny a co mozna na bol stawow zrobic? Bo oszaleje. Dzisiaj kolano tak mi daje we znaki ze zaraz wyjde z siebie
Mój tata jakieś 2 lata temu dostał skierowanie na operację kolana ale skubaniutki nie lubi lekarzy a zwłaszcza chirurgów :D To było w zimie więc dokładał do pieca i grzał kolano o kaloryfer, i tak co wieczór - grzanie, masowanie, grzanie, masowanie - i żaden doktor by mu chyba w to nie uwierzył, że takim sposobem można tak się wyleczyć :) a z dobrych rzeczy na ból stawów to też jest okład z kapusty lub smarowanie gęsim smalcem, ale ten smalec to tak na dłuższą metę, nie doraźnie. Możesz sobie kupić gęś, powycinać tłuszcz i sama wytopić na patelni i smalczyk jak się patrzy :) trzeba tylko trochę więcej czasu i systematyczności
 
Dzoasia sprobuje z termoforem. Dobry ponysl dzieki[emoji11]
Smalec z gesi juz zuzyty bo ges na swieta zawsze robie i prawie litr smalcu sie wytapia ale bede miala na uwadze.
 
Potem monitoringi, kontrolowanie hormonów, ewentualne zmiany dawek leków i jak jajka będą piękne i dorodne to punkcja, zapładnianie i czekanie na cud :) Transfer może być w tym samym cyklu - zarodeczki podają w 2,3 lub 5 dobie, w zależności od rokowań lub upodobań kliniki. po transferze odpoczywasz, pachniesz, mąż dba o Ciebie i czekasz na betę :) a za 9 miesięcy na porodówkę :)
Dziękuję za odpowiedź ile tak mniej więcej dni to wszystko trwa ? Mąż to doczekać sie nie może; )
 
W zależności jak jajka rosną, ale zazwyczaj ok 14-16 dc jest punkcja, potem zapładnianie, i czekasz 2,3 lub 5 dni na transfer ( tak jest standardowo ), ale konkretne przypadki mogą się od siebie różnić
 
reklama
W zależności jak jajka rosną, ale zazwyczaj ok 14-16 dc jest punkcja, potem zapładnianie, i czekasz 2,3 lub 5 dni na transfer ( tak jest standardowo ), ale konkretne przypadki mogą się od siebie różnić
Dokładnie tak :) Czyli za ok 16-20 dni będziesz tulić Kropeczka :)
 
Do góry