reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczynki :):)
Ja na razie odpadam, wyłączę się na jakiś czas..., nie udało się drugi raz a na chwilę obecną nie mamy kasy, żeby zacząć trzecią pełną procedurę pod rząd, bo nie mamy żadnych mrozaków.... Przykro mi, serce mnie boli ale to minie bo nic z tym nie zrobię niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki, nie poddawajcie się (ja też wrócę) i walczcie do upadłego! Pokażemy tym choróbskom, że damy im w końcu radę bo mamy je w d..ie :p:p

Buziaki Dziewczynki, jeszcze się odezwę, na razie poszaleję, odpocznę na urlopie....

Papatki :-*

Jasne, odpoczniecie, fizycznie i psychicznie. Ale czekamy!A moze następnym razem będziemy razem podchodzić [emoji6]!


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Cześć Dziewczynki :):)
Ja na razie odpadam, wyłączę się na jakiś czas..., nie udało się drugi raz a na chwilę obecną nie mamy kasy, żeby zacząć trzecią pełną procedurę pod rząd, bo nie mamy żadnych mrozaków.... Przykro mi, serce mnie boli ale to minie bo nic z tym nie zrobię niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki, nie poddawajcie się (ja też wrócę) i walczcie do upadłego! Pokażemy tym choróbskom, że damy im w końcu radę bo mamy je w d..ie :p:p

Buziaki Dziewczynki, jeszcze się odezwę, na razie poszaleję, odpocznę na urlopie....

Papatki :-*
Wracaj jak nabierzesz sił :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak sie wogole czujesz kochana? Znasz plec dzieciątka? Jak dowiedziałam sie ze Ci sie udali to strasznie się cieszylam, dla nas wszystkich tak pieknie tanczylas
Tanczylam tanczyłam i sobie wytanczylam dobro powraca tak mówią .....
Udało mi się za 4 stymulacjia i 2 transferem z niej .
Czuje się teraz lepiej pojechaliśmy na tydzień pod palmy z mężem i na 70% Marcelina :)
Do 12 tc miałam straszne mdłości 24h na dobę do 15 tc migreny co 3 dni ktire czasem trwały tydzień ..... głowa bolała mnie co dzień. Ale Marcelina ma się dobrze i to najważniejsze .
Pozdrawiamy
 
No to jestem po wizycie i już nie wiem czy śmiać się czy płakać. Po pierwsze Pani doktor stwierdziła że wcale nie kazała mi dziś przychodzić... Taaaa.... Ok jestem głucha. Po drugie kazała mi być dobrej myśli. Kilka pęcherzyków jest ładnych. Reszta wiadomo kształtem nie są idealne.
No ale teraz najgorsze... Mam się nie stresować ale chyba w tym miesiącu nie zostaną mi podane zarodki nawet jak będą :(
Zobaczyła w macicy jakąś przestrzeń... Nosz ku...w znowu nie wyjaśniła o co chodzi tylko że może się okazać że dopiero za miesiąc podadzą zarodki. W piątek jakoś żadnej przestrzeni czy ch...j wie co to jest nie było. Serio wymiękam

odczekaj moze,bo najwyrazniej pani doktor z wizyty na wizyte zmienia zdanie,boszeeee:baffled:dobrze,ze chociaz kwestia pecherzykow sie wyjasnila;)
 
Jeśli bierze duphaston / luteinę to dostanie po odstawieniu leków.

Dziewczyny czy wszystkie tak mają,że leki zatrzymują @ czy to w zależności od dawki?
Ja przy pierwszym transferze mimo,iż brałam luteinę dostałam plamienia[/QUOTE]
Różnie ....
Większość ma po odstawieniu a reszta podczas brania dostaje @ .
Ja np. Czasem distawalam na lekach a czasem nie .... Nie tylko każda kobieta na inaczej Ale i ta sama może inaczej .
 
No to jestem po wizycie i już nie wiem czy śmiać się czy płakać. Po pierwsze Pani doktor stwierdziła że wcale nie kazała mi dziś przychodzić... Taaaa.... Ok jestem głucha. Po drugie kazała mi być dobrej myśli. Kilka pęcherzyków jest ładnych. Reszta wiadomo kształtem nie są idealne.
No ale teraz najgorsze... Mam się nie stresować ale chyba w tym miesiącu nie zostaną mi podane zarodki nawet jak będą :(
Zobaczyła w macicy jakąś przestrzeń... Nosz ku...w znowu nie wyjaśniła o co chodzi tylko że może się okazać że dopiero za miesiąc podadzą zarodki. W piątek jakoś żadnej przestrzeni czy ch...j wie co to jest nie było. Serio wymiękam
A nie możesz podejść do innego lekarza? Strasznie dziwna ta Twoja Pani doktror... nie słyszałam jeszcze o takiej sytuacji. Przestrzeń?? :/
 
Cześć Dziewczynki :):)
Ja na razie odpadam, wyłączę się na jakiś czas..., nie udało się drugi raz a na chwilę obecną nie mamy kasy, żeby zacząć trzecią pełną procedurę pod rząd, bo nie mamy żadnych mrozaków.... Przykro mi, serce mnie boli ale to minie bo nic z tym nie zrobię niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki, nie poddawajcie się (ja też wrócę) i walczcie do upadłego! Pokażemy tym choróbskom, że damy im w końcu radę bo mamy je w d..ie :p:p

Buziaki Dziewczynki, jeszcze się odezwę, na razie poszaleję, odpocznę na urlopie....

Papatki :-*
Odpocznij , nabierz sił i wracaj[emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Punkcję będzie robił inny lekarz na szczęście fajny taki i ma on jutro podjąć ostateczną decyzję. Moja lekarka chyba lubi znajdować rzeczy o których nigdy nikt nie słyszał najpierw kształt pęcherzyków - zero w necie na ten temat a teraz jakaś przestrzeń w macicy - też w necie o tym cisza...
Oj najważniejsze aby punkcja pozytywnie przebiegła, a ona niech się uspokoi ;-)
 
Do góry