reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
AnneMarie, ja tylko mówię to co powiedział mi lekarz. Być może brałam dużo progesteronu po prostu, ale widzialam tu większe dawki. Nie będę się spierać, bo masz dużą wiedzę i ufam temu co piszesz.[/QUOTE]

Madzia,
absolutnie tego tak nie odebralam:) chcialam tylko dorzucic,ze nie jest to COS czym mozna sie sugerowac,bo u jednej tak u drugiej inaczej. Ja przy ostanim transferze,na wlasna reke ,bralam olbrzymie ilosci prg.bo w miedzyczasie wyszlo,ze mam mala niedomoge,efekt koncowy taki,ze @ w koncu i tak dostalam za to caly cykl wydluzyl mi sie do 35 dni:(
 
AnneMarie, ja tylko mówię to co powiedział mi lekarz. Być może brałam dużo progesteronu po prostu, ale widzialam tu większe dawki. Nie będę się spierać, bo masz dużą wiedzę i ufam temu co piszesz.

Madzia,
absolutnie tego tak nie odebralam:) chcialam tylko dorzucic,ze nie jest to COS czym mozna sie sugerowac,bo u jednej tak u drugiej inaczej. Ja przy ostanim transferze,na wlasna reke ,bralam olbrzymie ilosci prg.bo w miedzyczasie wyszlo,ze mam mala niedomoge,efekt koncowy taki,ze @ w koncu i tak dostalam za to caly cykl wydluzyl mi sie do 35 dni:([/QUOTE]


Czyli mogę sądzić,że jeżeli po pierwszym transferze dostałam, to przy drugim również powinno być tak samo, gdyby się nie udało?
 
Ja leczę się w Novum,ale o kroplówce nikt ze mną nie rozmawiał. Ja nie pytałam, i nikt również nie zaproponował.

i raczej nikt ci tego ,bez wskazan od immunologa nie da. Novum jest na bakier z intralipidem;)i dostaja go tylko dziewczyny ,ktore jednoczesnie sa pod kontrola drugiego lekarza zajmujacego sie imuno. Jesli sa takie wskazania od niego ,to wtedy mozesz z nimi zaczac dyskutowac:) sie uprzesz ,to dostaniesz.Tak to mniej wiecej tam funkcjonuje.:):):)
 
i raczej nikt ci tego ,bez wskazan od immunologa nie da. Novum jest na bakier z intralipidem;)i dostaja go tylko dziewczyny ,ktore jednoczesnie sa pod kontrola drugiego lekarza zajmujacego sie imuno. Jesli sa takie wskazania od niego ,to wtedy mozesz z nimi zaczac dyskutowac:) sie uprzesz ,to dostaniesz.Tak to mniej wiecej tam funkcjonuje.:):):)
Czyli immunologię w Novum trzeba robić na własną rękę...? Oj ja tego wszystkiego już nie ogarniam :-(
 
reklama
Do góry