reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy wszystkie tak mają,że leki zatrzymują @ czy to w zależności od dawki?
Ja przy pierwszym transferze mimo,iż brałam luteinę dostałam plamienia

Może miałaś niską dawkę, nie wiem...
Tak jest zazwyczaj, tak też mówił lekarz, kiedy chciałam omówić scenariusz, "gdyby mi się nie udało". Ale sama nie sprawdzałam.
 
Może miałaś niską dawkę, nie wiem...
Tak jest zazwyczaj, tak też mówił lekarz, kiedy chciałam omówić scenariusz, "gdyby mi się nie udało". Ale sama nie sprawdzałam.
To nie ma w sumie z dawkami za duzo wspolnego tylko z tym jak reaguje organizm na progesteron.Jesli nie dochodzi do implantacji ,albo zarodek obumiera,zaczyna sie proces zluszczania endometrium i spadek wartosci hormonow.Przy moich wszystkich transferach,pomimo duzych dawek progesteronu ,malpa zawsze przychodzila przed terminem zrobienia bety..Sa dziewczyny ,ktore musze odstawic leki ,zeby prg.spadl do niskiej wartosc i dopiero wtedy @ przylazi.Nie ma na to reguly,natomiast nie mozna powiedziec ,ze branie prg.zahamuje okres.
 
To nie ma w sumie z dawkami za duzo wspolnego tylko z tym jak reaguje organizm na progesteron.Jesli nie dochodzi do implantacji ,albo zarodek obumiera,zaczyna sie proces zluszczania endometrium i spadek wartosci hormonow.Przy moich wszystkich transferach,pomimo duzych dawek progesteronu ,malpa zawsze przychodzila przed terminem zrobienia bety..Sa dziewczyny ,ktore musze odstawic leki ,zeby prg.spadl do niskiej wartosc i dopiero wtedy @ przylazi.Nie ma na to reguly,natomiast nie mozna powiedziec ,ze branie prg.zahamuje okres.
AnneMarie, ja tylko mówię to co powiedział mi lekarz. Być może brałam dużo progesteronu po prostu, ale widzialam tu większe dawki. Nie będę się spierać, bo masz dużą wiedzę i ufam temu co piszesz.
 
reklama
Do góry