reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To dorzucę mojego męża do tego wątku[emoji3] jest tak samo, jak mówię o objawach to tylko pyta "to dobrze czy źle " i nie wnika w szczegóły.

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha mój też zawsze jak o czyms mówię to odpowiada "TAAK?" i biedaczek nie wie czy dodać "ale zajebiście" czy "osz qrwa..." :p
 
Kurcze to tobie by pasował pakiet 100% skuteczności albo zwrot kasy całej kasy tam jest przewidziane 5 procedur ale kto to wiedział że będzie tak ciężko
Gdzie coś takiego jest? Teraz jestem w programie 2+1. mam jeszcze jednego mrożaka w 3 dabie i w razie co, a mam nadzieję że już to nie będzie potrzebne, opłacone 2 procedury
 
Encorton mialam.podstawowa dawke czyli 7.5 tez uwazam ze malo nastepnym razem bede chciala wiecej u mnie jakis tam katarek byl i bol gardla nic poza tym. Choc teraz jak odstawiam to powrocily mi bole stawow wiec jednak te moje ana chyba ukrywaja cos poza hashimoto
W 3 dobie w 2 procedurach zarodki ksiazkowe 8a. Drugie podejscie wogole do dupy tam byla tragedia z nasieniem prawdopodobnie po przeziebieniu i goraczce

Ja miałam metypred 16mg (to chyba odpowiednik encortonu 20mg) w Parens. Kazali odstawić od razu (jak się okazało ze nie ma zarodków). Ze 3 dni mega ból stawów! Okropnie byłam rozwalona. Ana mam ujemne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe akurat jak zaczelo pieknie swiecic slonce to musielismy sie z plazy zbierac na wizyte :) ale nic kapiel w morzu zaliczona choc nie nalezala do najprzyjemniejszych z powodu zimnej wody :)
Oj tak ja też wczoraj kąpiel w morzu zaliczyłam co prawda krótka bo nie chciałabym się przeziębić przed crio ale odpoczęłam,oderchnelam trochę krotko,ale z pozytywnymi myślami wróciłam:)woda w morzu mroz,ale jak tam być i nie wejść [emoji6]

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry