reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam serdecznie, od jakiegos czasu sledze forum. Dobrze znam emocje, ktore towarzysza w tej walce o szczescie. Sama lecze rany po dwoch nie udanych transferach... dzieki Wam jakos tak mi razniej i wraca nadzieja... Pozdrawiam wszystkich i z calych sil trzymam kciuki za kazda z nas ✊

Witaj @Ellasi . Masz rację, tu na forum dużo raźniej, można się wyżalić i usłyszeć słowa otuchy. Każdej z nas musi się udać :) . Fajnie, że dolaczylas. A jaki u Was problem? I gdzie się leczycie?
 
reklama
Betę w środę robię to już będzie 7dpt myślę że coś powinno być. Nie martw się brakiem objawów bo wiele z dziewczyn nic nie czuło a się udawało, trzeba wierzyć przynajmniej do bety [emoji4][emoji110]

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też planowałam zrobić betę w środę (6dpt , bo dziewczynom już coś wychodziło w tym dniu), ale Mąż poprosił żebym zrobiła wtedy kiedy lekarz kazał czyli w piątek (8 dpt) i żebyśmy wyniki sprawdzili razem. I chyba się Go poslucham chociaż ciekawosc będzie mnie zżerała.
 
Ja wczoraj zapytałem. .."w ogóle nic nie czujesz?" Odpowiedź lakoiczna..."nie, tyljo w podbrzuszu wczoraj zakuło trochę "
Dowiedz się coś człowieku. ;)

Wiesz, ja np.tez tak Mężowi wczoraj powiedziałam "tylko trochę mnie kłuje w jajnikach". Nie chcę nam robić niepotrzebnej nadziei. Kiedyś nie zwracalam uwagi na pewne oznaki organizmu a teraz od momentu transferu do bety zauważam każdy sygnał organizmu (który tak naprawdę nie musi nic oznaczac).
 
Dziewczyny trzymajcie dzisiaj proszę kciuki! sikaniec wyszedł pozytywny, więc wybieram się dzisiaj na betę :) zdaję sobie sprawę, że równie dobrze mogą to być jeszcze leki, ale jestem pełna nadziei!;)
Trzymam mocno. Oby to było to[emoji7] U mnie w 11dpt beta przy dwóch Kropkach wyszła 111,8. Oby i u Ciebie sięgała nieba[emoji9] [emoji9] [emoji7]
 
dzisiaj mam 10dpt, 4 dniowych dwóch zarodków. Objawów praktycznie żadnych. Chce mi się pić i często chodzę do toalety - to równie dobrze może być skutek utrogestanu. Piersi bolą rzadko, czasem zakłują, boli brzuch po prawej stronie - ale to też mogą być skutki leków...

Ja miałam blastke 5dniowa więc tego 8dpt tak jak mam w zaleceniach zrobię i będzie wiadomo. A co do objawów to większość z nas tu na forum nic szczególnego ostatnio nie czuje. Może to dobry znak :). Daj od razu znać po otrzymaniu dzisiejszego wyniku
 
dzisiaj mam 10dpt, 4 dniowych dwóch zarodków. Objawów praktycznie żadnych. Chce mi się pić i często chodzę do toalety - to równie dobrze może być skutek utrogestanu. Piersi bolą rzadko, czasem zakłują, boli brzuch po prawej stronie - ale to też mogą być skutki leków...
W ogóle to nie pamiętam kiedy nam się takimi dobrymi newsami tydzień zaczął :D a tu poniedziałek, 7 rano i masz:)
 
reklama
Oj tak ja też wczoraj kąpiel w morzu zaliczyłam co prawda krótka bo nie chciałabym się przeziębić przed crio ale odpoczęłam,oderchnelam trochę krotko,ale z pozytywnymi myślami wróciłam:)woda w morzu mroz,ale jak tam być i nie wejść [emoji6]

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko przeziębienia się nie nabaw, albo jakiejś anginy.... ;)
 
Do góry