reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Intralipid, 20%, emulsja do infuzji, 100 ml (butelka) 28.99 zł . Pierwsze dwie przepisał mi immunolog a później już lekarz z kliniki .
I miałam to rozcieńczane w 500 ml soli fizjologicznej . Jeden wlew trwał ok 3,5 h


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To wlew miał ok 600 ml? Mi raz 250 ml bo taki miałam w klinice schodził 40 min a raz ponad 2 godz
 
reklama
Hej dziewczynki ale jestem zła jak ten okres ma przyjść to nie przychodzi a jak chce aby się spóźnił to przychodzi o czasie no kur** a wizyte mam 28 i zawsze sie spóźnia wiec bym byla przed okresem ale nie właśnie teraz musiał przyjść wcześniej a myślałam że cos już zaczniemy bo jedziemy z wynikami już wszystkim do in vitro
 
Hej dziewczynki ale jestem zła jak ten okres ma przyjść to nie przychodzi a jak chce aby się spóźnił to przychodzi o czasie no kur** a wizyte mam 28 i zawsze sie spóźnia wiec bym byla przed okresem ale nie właśnie teraz musiał przyjść wcześniej a myślałam że cos już zaczniemy bo jedziemy z wynikami już wszystkim do in vitro
Hej,

A nie dasz rady się szybciutko przepisać na wcześniejszy termin??
 
Dziękuję Gosiu, czuje się dobrze jedyne co to miałam jednorazowe plamienie i brzuch czasami pobolewa jak na @ i od wczoraj z rana leci ze mnie trochę jakby woda, czuje taką wilgotność, ale to tylko rano po przebudzeniu mam tak. Staram się nie myśleć czy to dobry objaw czy zły bo beta tylko prawdę powie[emoji6]

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak to prawda tylko beta prawde powie ale te plamienie i woda to bardzo dobry znak w strone pozytywnej bety. Dalej mocno trzymam kciuki za twojego kropka :)
 
A taka nadzieje miałam ,że juz zaczniemy coś działać już się nastawialam ale nie poddaje się jutro dzwonię z rana do lekarza aby mnie jutro przyjął a może się uda ;)
 
Oj dziewczyny musimy przewietrzyć te nasze głowy [emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Normalnie zaleciłabym Wam resecik ale w Waszym stanie to niestety musicie chyba wyłączyć mózgi :p A tak serio to ja też nie mogę o tym zapomnieć, człowiek tyle się stara i ma nadzieję, że o pozytywnej becie i przyroście będzie już tylko z górki a życie nas nie oszczędza dalej...
 
reklama
Do góry