Ewelina125
Fanka BB :)
Nie wiem czy do końca tak w cywilizowanym kraju ale w Polsce - Novum Warszawa.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Leżę praktycznie cały czas.
latwo powiedziec nie stresowac! tez nie stosuje zadnej diety i pracuje normalnie (a przynajmniej chodze do pracy normalnie, bo z praca to roznie - wiecej czasu spedzam na forum niz rzeczywiscie pracujac!), nie oszczedzam sie szczegolnie i nie wiem czy to dobrze czy zle. zaczelam pic tylko duze ilosci wody i jesc suszone owoce, a i to chyba tylko dlatego, zeby miec minimalne poczucie kontroli nad cala sytuacja. chcialabym sprobowac akupunktury, ale nie znam nikogo kto by mogl mi kogos polecic a nei chce isc do byle znachora. no coz, to moj pierwszy raz i juz przestalam wierzyc, ze sie tak od razu uda, ale mam 3 proby za darmo wiec bede probowac... w koncu sie powiedzie!!!Kahaaa kochana ja też mam nadzieję że mój organizmek zachowa się dobrze jak zawsze i wszystko pujdzie zgodnie z planem i tym razem zakończy sie ciążą. JA biorę Diphereline i Gonal, staram się mało o tym mysleć nie stresowac żyć normalnie bez żadnych diet itp. Oczywiście te leki wpływają na moje humorki, bo spadki nastrojów mam bardzo częste wiec myśłe że to to, a męzuś cóż stara się jakoś oszczędzać , ale raczej wszystko toczy się normalnym rytmem.
wierzę że obie wychodujemy mnóstwo pięknych jajeczek i że wszytskie zostaną pięknie zapłodnione;-);-);-)i te podane zamieszkają w naszych brzuszkach na 9mcya mrozaczki poczekają na swoją kolejkę;-)
Przy wyjściu z kliniki dano mi wytyczne leżeć i odpoczywać, leżej i odpoczywać. Tryb życia fotelowo-kanapowy. Nie wykonywać gwałtownych ruchów itp itd. Powiedzieli że mam leżeć do testu.
Cześć dziewczyny ! Jestem na tym forum nowa.Wczoraj poczytałam troszkę Waszych opowiesci na temat in vitro i jakos tak mi lepiej, że wzajemnie siebie wspieracie. ja praktycznie rozpoczynam dopiero całą procedurę - w tej chwili maz jest na 40 dniowej terapii hormonlanej ( jego plemniczki sa zbyt słabe) jesli przyniesie to jakieś efekty to bedziemy je mrozić jesli jednak nie to chyba zdecydujemy się na bank nasienia. Strasznie boję sie czy damy radę przez to przejść. Pozdrawiam Was serdecznie
Witajcie Dziewczyny!
Ale pytanie ktore nurtuje mnie najbardziej dotyczy obecnie akupunkury. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Pozdrawiam goraco, bo zimno za oknem ;-)