reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kati78 udało się za pierwszym razem :)
Lolitko nie bój się krótkiego ...lekarze wiedzą co robić :)...no i oczywiście mocno trzymam kciuki...
a ile zarodków tym razem ?
 
Kati


Drugie podejscie....
A mlodej sie udalo za pierwszym razem - cwaniarze jednej:-)

Lolitko nie bój się krótkiego ...lekarze wiedzą co robić :)...no i oczywiście mocno trzymam kciuki...
a ile zarodków tym razem ?

Aj tam...oni wiedza...pewnie mniej niz ja:) Ta ich wiedza to bym sie tak nie ekscytowala, no ale musza cos zmienic bo takich miernot jak ostatnio to ja nie chce


Ile.....Nie wiem. Jesli beda min 3 mrozonki to wtedy znowu z 1 startuje (chyba ze swiezynki beda znowu slabe). Jesli mrozonek nie bedzie - to z 2 lece niezaleznie od jakosci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aj tam...oni wiedza...pewnie mniej niz ja:) Ta ich wiedza to bym sie tak nie ekscytowala, no ale musza cos zmienic bo takich miernot jak ostatnio to ja nie chce


Ile.....Nie wiem. Jesli beda min 3 mrozonki to wtedy znowu z 1 startuje (chyba ze swiezynki beda znowu slabe). Jesli mrozonek nie bedzie - to z 2 lece niezaleznie od jakosci.
radzę 2 bez względu na jakość i wogóle...zawsze większa szansa...nie bój się bliźniaków...ja jakoś daję radę ty też byś dała
 
To switenie!!! Moj optymizm daje mi nadzieje ze nam sie uda jak najszybciej...ale realizm mowi oby udalo sie do 5-tego razu ;)... Czy wiecie jakie odstepy trzeba miec miedzy probami i od czego to zalezy? Czy wiecie cos na temat metody IMSI?

A...i jeszcze wierze ze moze nam sie naturalnie uda...Ale z drugiej strony to wolalabym udane in-vitro, wlasnie z tego wzgledu ze jest wieksza szansa na blizniaki :-).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To switenie!!! Moj optymizm daje mi nadzieje ze nam sie uda jak najszybciej...ale realizm mowi oby udalo sie do 5-tego razu ;)... Czy wiecie jakie odstepy trzeba miec miedzy probami i od czego to zalezy? Czy wiecie cos na temat metody IMSI?
Podobno można od razu robić kolejne podejście...ale lepiej odczekać jeden cykl...
 
To switenie!!! Moj optymizm daje mi nadzieje ze nam sie uda jak najszybciej...ale realizm mowi oby udalo sie do 5-tego razu ;)... Czy wiecie jakie odstepy trzeba miec miedzy probami i od czego to zalezy? Czy wiecie cos na temat metody IMSI?

IMSI - podobne do ICSi z ta roznica ze oglada sie pod super mikroskopem plywaka zanim sie wstrzyknie do komorki. Marketingowo sprawe ujmujac - mozna wyleliminowac zle morfologicznie plywaki. W realu - zadnej roznicy nie ma bo co najwazzniejsze: DNA nie mozna zobaczyc po tym mikroskopem wiec nie ma co sie ta metoda ekscytowac. Jest porownywalna do ICSI

Co do odstepow. Jak sie ktos uprze to miesiac wystarcza. Ae wtedy jajorki nie odpoczely i moga slabo zareagowac na kolejna stymulke wiec sie zaleca srednio 3 cykle odstepu....
 
A...i jeszcze wierze ze moze nam sie naturalnie uda...Ale z drugiej strony to wolalabym udane in-vitro, wlasnie z tego wzgledu ze jest wieksza szansa na blizniaki :-).
no to życzę ci tego z całego serca :)
ja miałam hodowle zarodków do 5 doby...i podane dwa blastocyty ...doktor dała nam 80 % że się uda ...no i się udało
 
lolitka200, widze ze Ty rzeczywiscie jestes juz specem...zreszta najwiecej info mam z Twoich wypowiedzi ;)
martyna222, w jakiej klinice robilas zabieg?
 
reklama
Do góry