reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja bardzo dużo leżę. ..i boli....

Mnie opuścił ten bol dopiero pare dni temu a to 11 t .Tez cały czas leżałam bo mam krwiaka i było jeszcze gorzej jak leżałam . Zaczęłam brać magnez i kupiłam sobie poduszkę tak do spania dziewczyna poleciła mi na ciężaróweczki po invitro i odpukać przeszło .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesteś już po 3 stymulacjach czy 3 transferach?? Gosiu a w jakiej klinice się leczysz? Je jestem teraz już w sumie w 3 klinice gdzie miałam przeprowadzane in vitro i zaskakujące jest to że za pierwszym podejściem miałam 15 komórek, kolejne 2 - po 6 marnych komórek, słabe zarodki. Teraz w trezciej klinicie tych komórek pobrali 30 i nigdy tak ładnych zarodków nie miałam! Plujemy sobie teraz w twarz że nie kazaliśmy zapładniać wszytskich komorek tylko 15, może a nawet na pewno miałabym jeszcze więcej mrożaków. Tu też mrożą w 3 dobie tak że więcej tych zarodków jest, a te gorsze zostawiają do dalszej hodowli na kolejne dni. Nie miałam nigdy blastocysty ale przypuszczam że te zarodki które były teraz mrożone w 3 dobie mogły osiągnąć to stadium czy jak to nazwać

Ja mialam 2 zarodki w 3dobie zamrozone jak odmrazali to hodowali je do blastocysty wiec dzis transferowali mi 2 ladne blastocysty [emoji4]
 
Uu to ja będę jeść ananasa z tym winem to powaga?

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem tak , jak mialam poprzednio transfer to nic nie robilam na poprawe endometrium i bylo slabe 7, 5mm i nie przekroczylo 8mm. Teraz postanowiłam od 1dc brac suplementy wit E,D, C, magnez, olej z wiesiolka w kapsulkach, czerwone wino wytrawne1lampka dziennie[emoji3], orzechy brazylijskie i migdaly, no i ten ananas 2dni przed i 2dni po. Moje endometrium poprawilo sie, moze nie jest super, ale poprawa jest na 9mm. Mysle ze warto wspomagac ale od 1dc i codziennie.
 
reklama
Do góry