reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja do tej pory się boję... kiedyś tu ktoś pytał, czy może "zrobić kupę" po i powiem Wam,że wtedy mnie to trochę rozbawiło, jednak ja też mam tego typu obawy... co więcej mój M po transferze jak chciałam zajechać coś zjesć to mówi do mnie "oj dobra masz zupę w domu, może lepiej żebyś się teraz nie najadła za bardzo i zaraz nie szła do kibla..." także to chyba dość naturalna obawa... jednak chyba niemożliwe,żeby kropek "wypadł" co?
Kropka lokuja wysoko i on tak latwo sie nie wysliznie. Spokojnie. Natuealnie jak sie w ciaze zachodzi to sie korzysta z toalety, takze spoko :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziś mam czwarty dzień po Transferze i od dwóch dni mam duszności. Czy to normalne? Może to być od progesteronu?
A nie mialas podejrzenia hiperki? Napisz do lekarza, moze to nic, ale nie warto ignorowac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Niby nie. Estradiol niecałe 1800 i 14 komórek. Jutro zrobię progesteron i napisze do lekarza chyba że się pogorszy to Jeszce dzisiaj. Myślałam że to może od progesteronu jest
 
Dziś mam czwarty dzień po Transferze i od dwóch dni mam duszności. Czy to normalne? Może to być od progesteronu?

Niby nie. Estradiol niecałe 1800 i 14 komórek. Jutro zrobię progesteron i napisze do lekarza chyba że się pogorszy to Jeszce dzisiaj. Myślałam że to może od progesteronu jest
Dusznosci moga byc tez przy hiperce i to trzeba kontrolowac. Wiesz jedna 40 jajec naprodukuje i hiperki nie bedzie a inna 6 i juz bedzie, wiec warto skontrolowac. Opisac lekarzowi jak sie czujesz, czy nie spuchl ci brzuch, czy nie bola jajniki przy okazji. Ciąża może nasilić nawet delikatna hiprke, dlatego trzeba skonsultowac. Tak jak mowilam, moze to nic, ale napisac czy zadzwonic nie zaszkodzi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój kazał sikac na drugi dzień. W jednej klinice kazali mi iść od razu siusiu jak chciałam, a w drugiej musiałam polecić 30 min

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem czy ktoras by wytrzymala z siusiu do dnia nastepnego, ja mialam lezec 30 min i do toalety moglam isc oczywiscie delikatnie staralam sie siusiac by nie napierac na pecherz.
 
Kropka lokuja wysoko i on tak latwo sie nie wysliznie. Spokojnie. Natuealnie jak sie w ciaze zachodzi to sie korzysta z toalety, takze spoko :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem niby to wszystko ;-) Najpierw bałam się siku, a teraz też nie lubię chodzić do wc bo się boję,że krew zobaczę. I tak o to własnie wc został moim wrogiem :-D
 
Ja do tej pory się boję... kiedyś tu ktoś pytał, czy może "zrobić kupę" po i powiem Wam,że wtedy mnie to trochę rozbawiło, jednak ja też mam tego typu obawy... co więcej mój M po transferze jak chciałam zajechać coś zjesć to mówi do mnie "oj dobra masz zupę w domu, może lepiej żebyś się teraz nie najadła za bardzo i zaraz nie szła do kibla..." także to chyba dość naturalna obawa... jednak chyba niemożliwe,żeby kropek "wypadł" co?
Ale mnie rozbawilas [emoji23][emoji23][emoji23] a raczej Twoj m[emoji6]
No mnie przycislo troche. Popilam ananasa melisa haha i tak mi burczalo po jelitach ze musialam isc. Wiem ze to pewno bez sensu strach no ale my to chyba w wiekszosci przewrazliwione[emoji6] kichnac sie tez boje[emoji23][emoji23]
 
Nie wiem czy ktoras by wytrzymala z siusiu do dnia nastepnego, ja mialam lezec 30 min i do toalety moglam isc oczywiscie delikatnie staralam sie siusiac by nie napierac na pecherz.
Dokładnie która wytrzyma tyle,a po drugie czym bardziej cycasz się z sikaniem tym bardziej się chce

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem czy ktoras by wytrzymala z siusiu do dnia nastepnego, ja mialam lezec 30 min i do toalety moglam isc oczywiscie delikatnie staralam sie siusiac by nie napierac na pecherz.
Zeby potem potwor sie odwdzięczył i też dbal o twoj pecherz, ale gdzie tam...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry