reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny, z okazji 5tej rocznicy ślubu... zabieram męża na połówkowe dobrego specjalisty, potem może smażone sushi ( o ile "Orzeszkowa" będzie miała ochotę) Właśnie się zapisałam, jeszcze stolik zarezerwuję :)
O to cudownie ;-) Prezent marzen na rocznicę ślubu.... ! Życzę wszystkiego najlepszego, Żywia jest spełnieniem zapewne waszych marzeń od początku śłubu także świętujcie!
 
My jesteśmy teraz w Kriobanku z dr Kuczynska spróbujemy teraz badania na czynność skurczów macicy i crio transfer z kroplowka hamujaca skurcze macicy embrio gel encorton acard clexane lutinus i dużo dużo leżenia po transferze. Może spróbujcie i tu w Kriobanku bo w Artemidzie nie szukają przyczyn
Narazie jedziemy na konsultacje do Gdanka pozniej Warszawa zobaczymy moze. Ale chyba bardziej Warszawa
 
Jesteś już po 3 stymulacjach czy 3 transferach?? Gosiu a w jakiej klinice się leczysz? Je jestem teraz już w sumie w 3 klinice gdzie miałam przeprowadzane in vitro i zaskakujące jest to że za pierwszym podejściem miałam 15 komórek, kolejne 2 - po 6 marnych komórek, słabe zarodki. Teraz w trezciej klinicie tych komórek pobrali 30 i nigdy tak ładnych zarodków nie miałam! Plujemy sobie teraz w twarz że nie kazaliśmy zapładniać wszytskich komorek tylko 15, może a nawet na pewno miałabym jeszcze więcej mrożaków. Tu też mrożą w 3 dobie tak że więcej tych zarodków jest, a te gorsze zostawiają do dalszej hodowli na kolejne dni. Nie miałam nigdy blastocysty ale przypuszczam że te zarodki które były teraz mrożone w 3 dobie mogły osiągnąć to stadium czy jak to nazwać
Po 3 pelnej stymulachi bez mrozakow :(
Leczylam sie w Artemidzie a teraz zastanawiam sie nad invicta Gdansk albo Novum Warszawa. To teraz super wynik stymulacji :) no wlasnie tak to jest z tymi komorkami ze jest strach przed zaplodnieniem wszystkich bo chodza mysli po glowie co ja z nimi zrobie jak sie uda. Ja wychodze z zalozenia ze od 3 proby kiedy do zaplodnienia sa wszystkie niech wszystkue zaplodnia jak sie uda i zostana to wroce po jednego zarodka i jak sie uda reszte oddam do adopcji
A w jakiej klinice teraz jestes ?
 
Dziewczyny w ciąży. ...czy Was też dalej boli krzyż? Dzisiaj jakoś ten ból jest mocniejszy....nadmienię, że mam tylozgiecie macicy, czy to może mieć wpływ?
 
U mnie wszystko ok. Tylko sprzęt do du..y, albo lekarka :wink:dlatego nie wrzucę zdjęcia bo porazka:(. Serduszko bije dziecię rośnie mimo że ponoć jest 3 dni młodsze :p. Trafiłam na zastępstwo za mojego ginekologa. Ta kobieta przemiła ale nawet w liczeniu tygodni musiałam jej pomóc :confused:. Niestety musiałam pójść bo w niedzielę na 3 tyg wyjeżdżam do Polski i chciałam być na bieżąco no i recepty pozalatwiac. Po powrocie mam nadzieje ze już mój lekarz będzie. Pozdrawiam cale zgromadzenie:D:p
Super [emoji9]
Dziewczynki kochane dołączam się do kciukow. Powodzenia. niech dzisiejszy dzień przyniesie lepsze wiadomości.
Magda kotki masz Prześliczne ja mam dwa psiaki i niedawno straciłam króliczka po 9 latach :(


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po 3 pelnej stymulachi bez mrozakow :(
Leczylam sie w Artemidzie a teraz zastanawiam sie nad invicta Gdansk albo Novum Warszawa. To teraz super wynik stymulacji :) no wlasnie tak to jest z tymi komorkami ze jest strach przed zaplodnieniem wszystkich bo chodza mysli po glowie co ja z nimi zrobie jak sie uda. Ja wychodze z zalozenia ze od 3 proby kiedy do zaplodnienia sa wszystkie niech wszystkue zaplodnia jak sie uda i zostana to wroce po jednego zarodka i jak sie uda reszte oddam do adopcji
A w jakiej klinice teraz jestes ?
Gyncentrum Katowice
 
Do góry