reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Uu to ja będę jeść ananasa z tym winem to powaga?

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Czytałam że nawet niektórzy lekarze zalecają picie lampki czerwonego wytrawnego wina od transferu do bety. Ma to wpływ na ukrwienie macicy a zarodek na początku jest dobrze chroniony więc mu to nic nie zaszkodzi. Przy nastepnym transferze też będę pić. Tylko nie lubię wytrawnego...
 
Czytałam że nawet niektórzy lekarze zalecają picie lampki czerwonego wytrawnego wina od transferu do bety. Ma to wpływ na ukrwienie macicy a zarodek na początku jest dobrze chroniony więc mu to nic nie zaszkodzi. Przy nastepnym transferze też będę pić. Tylko nie lubię wytrawnego...
Poświęcisz się ;)
 
Czytałam że nawet niektórzy lekarze zalecają picie lampki czerwonego wytrawnego wina od transferu do bety. Ma to wpływ na ukrwienie macicy a zarodek na początku jest dobrze chroniony więc mu to nic nie zaszkodzi. Przy nastepnym transferze też będę pić. Tylko nie lubię wytrawnego...
Kochana ja też nie lubię, ale jak to ms pomoc to nawet mogę się schlac choć nie cierpię alkoholu

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie dziękuję!:) mi też lekarz kazał leżeć, ale nie byłam w stanie. Stwierdziłam, że lepiej zwolnić tempo, ale robić to co się lubi, niż leżeć i myśleć, kombinować i analizować każde nawet najmniejsze "kujnięcie" w brzuchu.....
Ja tak myślałam ciągle.. Te bóle co miałam to bóle które wychodziły po zastrzykach

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wszystko ok. Tylko sprzęt do du..y, albo lekarka :wink:dlatego nie wrzucę zdjęcia bo porazka:(. Serduszko bije dziecię rośnie mimo że ponoć jest 3 dni młodsze :p. Trafiłam na zastępstwo za mojego ginekologa. Ta kobieta przemiła ale nawet w liczeniu tygodni musiałam jej pomóc :confused:. Niestety musiałam pójść bo w niedzielę na 3 tyg wyjeżdżam do Polski i chciałam być na bieżąco no i recepty pozalatwiac. Po powrocie mam nadzieje ze już mój lekarz będzie. Pozdrawiam cale zgromadzenie:D:p

Super! Gratulacje! A jakie parametry dzidziusia?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytałam że nawet niektórzy lekarze zalecają picie lampki czerwonego wytrawnego wina od transferu do bety. Ma to wpływ na ukrwienie macicy a zarodek na początku jest dobrze chroniony więc mu to nic nie zaszkodzi. Przy nastepnym transferze też będę pić. Tylko nie lubię wytrawnego...
Ja pilam do pozytywnej bety tak mi kazala pani dr.

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Do góry