reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny macie jakieś rady żeby tym razem się udało!co robić, żeby 5 raz był szczęśliwym...

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie wszystko ok. Tylko sprzęt do du..y, albo lekarka :wink:dlatego nie wrzucę zdjęcia bo porazka:(. Serduszko bije dziecię rośnie mimo że ponoć jest 3 dni młodsze :p. Trafiłam na zastępstwo za mojego ginekologa. Ta kobieta przemiła ale nawet w liczeniu tygodni musiałam jej pomóc :confused:. Niestety musiałam pójść bo w niedzielę na 3 tyg wyjeżdżam do Polski i chciałam być na bieżąco no i recepty pozalatwiac. Po powrocie mam nadzieje ze już mój lekarz będzie. Pozdrawiam cale zgromadzenie:D:p
Super wieści!!! Cieszę się razem z tobą!!!!
 
Znów się u nas dzieje!!!

To wielki i ważny dzień dla @evulek111 - być może najważniejszy w życiu!!! Evulka, szczęścia dla ciebie i twoich ślicznych blastusiów, niech zostaną z tobą, zdrowo się rozwijają i kochają cię tak jak i ty je kochasz! Trzymamy mocno kciuki!!!

@Alfistka @Oska305 @Liv26 - udanych wizyt, samych super wieści, wspaniałych wyników!!!

Ja też trzymam za Was wszystkie kciuki. Od razu po wizytach/wynikach, itp. dawajcie nam znać.
 
U mnie wszystko ok. Tylko sprzęt do du..y, albo lekarka :wink:dlatego nie wrzucę zdjęcia bo porazka:(. Serduszko bije dziecię rośnie mimo że ponoć jest 3 dni młodsze :p. Trafiłam na zastępstwo za mojego ginekologa. Ta kobieta przemiła ale nawet w liczeniu tygodni musiałam jej pomóc :confused:. Niestety musiałam pójść bo w niedzielę na 3 tyg wyjeżdżam do Polski i chciałam być na bieżąco no i recepty pozalatwiac. Po powrocie mam nadzieje ze już mój lekarz będzie. Pozdrawiam cale zgromadzenie:D:p
Oh super,że dobre wieści ;-) No to cudnie,że wszystko u Was dobrze, i że serduszko pięknie bije ;-) A co do sprzętu troszkę żałujemy,że nie obejrzymy zdjęć ale czekamy na następny raz ;-)
 
wyluzować się! iść do spa, na zakupy z koleżanką, przeczytać wszystkie zaległe książki, które tak wciągają, że zapominasz o Bożym świecie, plotkować, bawić się i żartować z lubym! wtedy powinno się udać!! a przynajmniej mam taką nadzieję! trzymam kciuki :)
Ale co przed transferem bo te 4 dni muszę pozostać w łóżku najlepiej,a potem życie normalne....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale co przed transferem bo te 4 dni muszę pozostać w łóżku najlepiej,a potem życie normalne....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
JA niestety wiem,że to strasznie ciężkie do zrozumienia, jednak nie ma złotej metody co zrobić aby się udało - gdyby taka była każda z nas zapewne by skorzystała. Trzeba jeść ananasa ;-) Pić czerwone wino unikać zapachowych kosmetyków - to przed ;-) A potem to niestety tylko pozytywne nastawienie i wiara, w przypadku powodzenia transferu niestety główną rolę odgrywa już natura i szczęście... tak mi się wydaje.
 
ja przed transferem chodziłam do pracy, stwierdziłam, że tak szybciej minie mi czas. I faktycznie, nie dość, że dużo pracy to jeszcze mam tak fajną ekipę, że 4 dni minęły mi jak z bicza strzelił na dodatek cały czas miałam świetny humor. Czy to coś dało, jeszcze nie wiem, przekonam się 28. Natomiast każdy z nas jest inny. Mnie czekanie i nic nie robienie dobija, dlatego staram się funkcjonować normalnie, choć po transferze do pracy nie chodzę....
Ile dni jesteś w domu po transferze?

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas walka wyglada tak jak u ciebie czyli walczymy dalej. Wlasnie po 3 nieudanej probie regenerujemy sily robimy diagnostyke i szukamy nowej kliniki
Jesteś już po 3 stymulacjach czy 3 transferach?? Gosiu a w jakiej klinice się leczysz? Je jestem teraz już w sumie w 3 klinice gdzie miałam przeprowadzane in vitro i zaskakujące jest to że za pierwszym podejściem miałam 15 komórek, kolejne 2 - po 6 marnych komórek, słabe zarodki. Teraz w trezciej klinicie tych komórek pobrali 30 i nigdy tak ładnych zarodków nie miałam! Plujemy sobie teraz w twarz że nie kazaliśmy zapładniać wszytskich komorek tylko 15, może a nawet na pewno miałabym jeszcze więcej mrożaków. Tu też mrożą w 3 dobie tak że więcej tych zarodków jest, a te gorsze zostawiają do dalszej hodowli na kolejne dni. Nie miałam nigdy blastocysty ale przypuszczam że te zarodki które były teraz mrożone w 3 dobie mogły osiągnąć to stadium czy jak to nazwać
 
JA niestety wiem,że to strasznie ciężkie do zrozumienia, jednak nie ma złotej metody co zrobić aby się udało - gdyby taka była każda z nas zapewne by skorzystała. Trzeba jeść ananasa ;-) Pić czerwone wino unikać zapachowych kosmetyków - to przed ;-) A potem to niestety tylko pozytywne nastawienie i wiara, w przypadku powodzenia transferu niestety główną rolę odgrywa już natura i szczęście... tak mi się wydaje.
Uu to ja będę jeść ananasa z tym winem to powaga?

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry