reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A oto i ona
1500443979-aaaaaa.jpeg

A to wszystkie moje pieszczochy.
1500444113-aaaaaa.jpeg
1500444154-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O wow, niezła gromada :-)))
 
Te lata oczekiwania zweryfikowaly i moje poglądy. Zawsze mówiłam ze będę miała jedno dziecko i ani grama więcej, ostatnio nawet przypomniałam sobie sytuację jak z 6 lat temu szłam z mężem (wówczas narzecxonym) na spacer. Na ulicy mieliśmy mężczyznę z blizniakami a ja skomentowalam to (oczywiście tylko do swojego partnera) "za jakie grzechy trafiły się mu bliźniaki?". Potem ślub, starania o dziecko, 4 poronienia naturalnych ciąż. Wizyta w klinice, dwie stymulacje, pgs i decyzja wspólna : celujemy w bliźniaki [emoji1] Ot , taki chichot losu, zmiana priorytetów. Nie żałuję, jestem najszczesliwsza kobietą pod słońcem. Nawet w najtrudniejszych dniach nie śmiem narzekać, bo jakim prawem? Wczoraj obchodzilam urodziny, mąż pytał co chciałabym dostać w prezencie. .... nic, wszystko mam. Jeszcze tylko szczęśliwe rozwiązanie i nie mam więcej marzeń dla siebie.

[emoji127] 28.10.2017
Wzruszył mnie Twój wpis [emoji22] piękne to [emoji4]
 
Przynajmniej czują się potrzebni [emoji5]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Nie dałabym się kłuć mężowi, tym bardziej, że mam irracjonalny lęk, że ukłuję dziecko :D:D

Ale za to po każdym kłuciu naciera mnie oliwką i to mu się podoba :D:D Zupełnie nie wiem dlaczego piersi są najlepiej natarte i błyszczą się jak psu jajca :D:D
 
Nie dałabym się kłuć mężowi, tym bardziej, że mam irracjonalny lęk, że ukłuję dziecko :D:D

Ale za to po każdym kłuciu naciera mnie oliwką i to mu się podoba :D:D Zupełnie nie wiem dlaczego piersi są najlepiej natarte i błyszczą się jak psu jajca :D:D
Haha [emoji23]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
bardzo się cieszę :) a wypoczywałaś po transferze czy normalnie funkcjonowałaś?

Wypoczywalam i to bardzo, w życiu nie robiłam tak mało rzeczy bo się bałam, leżałam większość dnia z nogami podniesionymi i byłam na diecie bezglutenowej. Ale z tego co dziewczyny piszą u każdej inaczej jedne leżały i nic a inne byly bardzo aktywne i się udało. Niestety nie ma reguly
 
Wczoraj przed blokiem stał czarny czarny kot, chciał przejść mi przez droge, ale sie cofnął. Wracając ze sklepu on nadal tam stal i patrzył na nas, tak jakby sie zastanawial "przyniesc im pecha, czy wystarczajaco są pechowi". Prosze o mocne kciuki za transfer[emoji4]
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Melduje ze dwa kropeczki juz pod serduszkiem[emoji173][emoji173]

Evulek o ktorej Ty masz? Trzymam mocno kciuki[emoji11][emoji11][emoji11]
Wczoraj przed blokiem stał czarny czarny kot, chciał przejść mi przez droge, ale sie cofnął. Wracając ze sklepu on nadal tam stal i patrzył na nas, tak jakby sie zastanawial "przyniesc im pecha, czy wystarczajaco są pechowi". Prosze o mocne kciuki za transfer[emoji4]

No to ja dodam ze w niedziele postanowilam pojsc na msze do klasztoru (ogolnie chodze do kosciola w swieta) i wjechalismy na teren klasztoru bo tam jest taki maly parking i dtoge nam przeszla czarna ciezarna kotka[emoji16] ledwo co szla bidulka. To musi byc dobry znak!

Poza tym to ja tez kociara i bez moich dwoch wlochatych pociech nie wyobrazam sobie zycia!
 
Do góry