reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
2017-07-19 Alfistka badaniehormonów po transerze 2 Kropeczek :-* ( ET: 15.07.2017 )
2017-07-19 Oska305 Wizyta kontrolna 21 tyg
2017-07-19 Liv26 wizyta + usg 7t1d
2017-07-19 evulek111 criotransfer 2 blastek [emoji110]

No to trzymam kciuki za dzisiejszy dzień
Powodzenia dzis dziewczyny! [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki co prawda za wiele się nie udzielam ale codziennie was podczytuję :) i 3mam mocno kciuki za każdą z was :) W końcu przyszedł i czas na mnie. Wczoraj wizyta monitorująca przed transferem endo piękne 11 mm w 11 dniu cyklu :) i jak się okazało działamy już w ten piątek . Mam tylko do podjęcia jeszcze dość ważną decyzję . A mianowicie mamy 4 zarodki i wczoraj poinformowano nas że są mrożone po 2 . Docelowo miałam mieć podanego jednego kropka . Lekarz powiedział że rozmrożą oba podadzą jeden a 2 z powrotem zamrożą. Jakoś ta opcja wgl mnie nie przekonuję obawiam się że zarodek, który będzie kolejny raz zamrażany będzie słabszy i kolejnego rozmrażania nie przeżyje. Proszę doradźcie co mamy zrobić.... Czy któraś z was była może w podobnej sytuacji ?
 
Cześć dziewczynki co prawda za wiele się nie udzielam ale codziennie was podczytuję :) i 3mam mocno kciuki za każdą z was :) W końcu przyszedł i czas na mnie. Wczoraj wizyta monitorująca przed transferem endo piękne 11 mm w 11 dniu cyklu :) i jak się okazało działamy już w ten piątek . Mam tylko do podjęcia jeszcze dość ważną decyzję . A mianowicie mamy 4 zarodki i wczoraj poinformowano nas że są mrożone po 2 . Docelowo miałam mieć podanego jednego kropka . Lekarz powiedział że rozmrożą oba podadzą jeden a 2 z powrotem zamrożą. Jakoś ta opcja wgl mnie nie przekonuję obawiam się że zarodek, który będzie kolejny raz zamrażany będzie słabszy i kolejnego rozmrażania nie przeżyje. Proszę doradźcie co mamy zrobić.... Czy któraś z was była może w podobnej sytuacji ?

Powiem szczerze, ze trochę denerwuje mnie takie mrożenie po dwa... Też nie jestem przekonana do takiego rozmrażania i ponownego zamrażania, ale tu musi się wypowiedzieć ktoś, kto był w podobnej sytuacji. Ja bym chyba dwa brała, zresztą i tak wzięłam 2, ale jestem w pojedynczej ciąży. To jest jednak bardzo indywidualna decyzja.

Wpisz nam się w kalendarz, będziemy trzymać kciuki i kilka miłych słów napisze rano :)
 
Też mam dziś usg kontrolne i oby pęcherzyków było dużo i oby już na ich kształt lekarka nie kręciła nosem... Ehhhh... Tak się boję...
Nie wpisuję się do kalendarza bo ciągle z telefonu mam z Wami kontakt a tu tego nie ogarnę...
Trzymam kciuki za dużą ilość i najlepszą jakość komórek :)
 
Powiem szczerze, ze trochę denerwuje mnie takie mrożenie po dwa... Też nie jestem przekonana do takiego rozmrażania i ponownego zamrażania, ale tu musi się wypowiedzieć ktoś, kto był w podobnej sytuacji. Ja bym chyba dwa brała, zresztą i tak wzięłam 2, ale jestem w pojedynczej ciąży. To jest jednak bardzo indywidualna decyzja.

Wpisz nam się w kalendarz, będziemy trzymać kciuki i kilka miłych słów napisze rano :)

Chętnie się wpiszę ale niestety nie wiem jak. Jakbym mogła dostać ściągawkę to poproszę :)
 
reklama
Do góry